Divadlo pro děti

Divadlo pro děti

Divadelní představení pro děti

Jistě každý z nás se jako dítě zúčastnil nějakého divadelního představení, ať už to bylo divadlo hrané, loutkové či maňáskové. Divadlo v sobě ukrývá spoustu krás. Pomocí něj se můžeme bavit, prožít cizí osudy nebo sdílet  vlastní myšlenky a názory.

U divadla pro děti se upřednostňuje zábava spojená s nenásilnou formou učení. Pokud si tedy chcete užít zábavu a máte rádi divadlo,  navštivte Pohádkovou říši Fábula v Kamenici nad Lipou.  Najde  se zde široká škála  pohádkové zábavy a mnoho dalšího. Přijeďte se přesvědčit v týdnu 25-31.7. V říši se pro vás chystá divadelní festival, kde si vítězný divadelní spolek  odnese putovní pohár skřítka Fábuly.

Divadlo na Zelené louce

V Pohádkové říši si pro Vás přichystali na sezónu 2016 divadlo na zelené louce. Jistě si mnozí z vás kladou otázku co to vůbec divadlo na zelené louce je. Zkusím vám tedy trochu přiblížit,  co se zde vlastně bude dít. Každý den při hezkém počasí se v Pohádkové říši budou hrát dvě úžasná divadelní představení pro děti a to na čerstvém vzduchu! V repertoáru mají  princezny a princové pohádky plné písniček, šťastných konců a dalších pohádkových bytostí ať už živých či loutkových.

Divadelní amfiteátr se nachází kousek od letní terasy restaurace, takže můžete při kávičce sledovat svoje ratolesti, jak se baví. Nebojte, pokud nám počasí nebude  přát a zaprší, o divadlo vaše děti rozhodně nepřijdou. Při špatném počasí se totiž hraje uvnitř!

Pokud vás divadlo a věci s ním spojené zajímají, speciálně pro vás máme připravenu divadelní oponu, maňásky či rekvizity abyste si divadlo mohli vyzkoušet na vlastní kůži. Pohádková říše se nenazývá zážitkový areál bezdůvodně.

Mimo divadla pro děti a vlastní „divadelní kariéry“ se zde můžete těšit na kulturní akce, které se budou konat nepřetržitě celé léto a samozřejmě stálé aktivity, jako je pohádkové sklepení, tvořivé dílničky apod.

Pokud tedy nevíte kam s dětmi na výlet, doporučujeme Pohádkovou říši Fábula v Kamenici nad Lipou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek