Vranov

Zažijte léto na moravském Jadranu

Kdo by neznal Vranovskou pláž? Krásná přehrada s písečnými plážemi a velkou spoustou kulturního vyžití nejen pro rodiny s dětmi.

Toto léto se můžete těšit například na PŘEHRADY FEST, cyklistický maraton LahoCup 2018, Mercedes-Benz SUMMER X FEST TOUR 2018 nebo oblíbenou Miss Pláž.

Užívat si budete velmi oblíbenou Stand up comedy show a veškeré aktivity, jako lanový park, animační programy, adrenalinové skoky do přehrady a spoustu a spoustu dalších. V nadcházející sezóně se můžete opět těšit na moře zábavy na Vranovské pláži, v malebné přírodě jižní Moravy. Čeká vás pestrý program po celé léto. Slavnostní zahájeni sezóny v „retro stylu“ proběhne od 11.5. do 13.5.2018, jste srdečně zváni! Více na www.vranovska-plaz.cz.

Vranovská pláž
vodní radovánky

Vranovská pláž s.r.o. je nejvyhledávanějším a nejatraktivnějším kempem na Vranovské přehradě. Nabízí ubytování ve stanech, karavanech, ve 2-4 lůžkových chatkách, ubytovně nebo v penzionech. Rekreace jsou vhodné jak pro mladé lidi, tak pro rodiny s dětmi, školní výlety, školy v přírodě nebo pracovní kolektivy. Na své si přijdou také vášniví houbaři, myslivci, rybáři a v neposlední řadě milovníci cykloturistiky, kteří mohou využít značených tras Národním parkem Podyjí.

 

příroda
Podyjí

Pro letošní léto se Vranovská pláž propojila s parkem Fábula a společně vám nabídnou velkou spoustu zábavy. Nejenže na Vranově během léta potkáte novou pohádkovou postavu Jožina z bažin, ale soutěže Miss pláž se protentokrát zúčastní i ježibaba, kterou do soutěže nominovali přímo fanoušci pohádkové říše. No uznejte, to si nemůžete nechat ujít!!!

miss ježibaba

Chcete vyhrát dovolenou na Vranově?

A budeme soutěžit – nejen o vstupenky do Fábulovy únikovky a další rodinné zážitky v pohádkové říši Fábula, ale i o dovolenou v roce 2019 přímo na Vranovské pláži! Sledujte proto pozorně facebook parku Fábula  a facebook Vranovská pláž – Holiday park.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek