Čert

Pro obce a sdružení

Jednodenní výlet pro vás za zvýhodněnou cenu!

Pro členy spolků, jako jsou svazy žen, dobrovolní hasiči, sportovci, atd., pro obce a jejich občany, členy turistických sdružení a další, má zábavný park Pohádková říše Fábula připravenou zvýhodněnou nabídku na celodenní zájezd plný zážitků.

Při závazné rezervaci navíc nabízíme:

20% slevu na vstupné do areálu

Speciální přivítání naší pohádkovou bytostí, krátké povídání o Pohádkové říši a společné foto

Možnost rezervace míst a programu na míru

společné foto

 Vyražte na jednodenní výlet se svými přáteli!

Přijďte se svými rodinami a přáteli prožít opravdový den v pohádce. Čeká na vás putování za pokladem v pohádkovém sklepení , program s animátorem a veškeré volnočasové aktivity, jako jsou návštěva tvořivých dílen, zámeckého bludiště, mini ZOO, království hlavolamů, či obřích společenských her.

Samozřejmě veškeré doprovodné programy, které jsou součástí aktuálně probíhajících kulturních akcí, jsou již v ceně sníženého vstupného.

Veškeré občerstvení, ať už formou hotových jídel, loupežnických specialit, rychlého občerstvení, nebo domácích zákusků je vám plně k dispozici. Budete-li si přát, zarezervujeme vám místa jak v restauraci, tak i tvořivých dílnách, aby jste měli zaručen maximální komfort služeb.

JSC_1808
fronta

Pokud toužíte spojit návštěvu Pohádkové říše i s jinými aktivitami v okolí, můžeme vám přímo v místě doporučit  skvělé koupání v lomu Antonka nebo prohlídku kamenického zámku se zámeckou zahradou a její prastarou lípou.

V případě jakýchkoli dotazů a speciálních požadavků nás neváhejte kontaktovat na čísle 602 456 289 nebo na adrese info@skritek-fabula.cz nebo prostřednictvím formuláře níže:

Údaje označené * jsou povinné

Odběr novinek