pohádka

Zábavní park Fábula

Přijeďte do Rodinného zábavního parku Fábula v Kamenici nad Lipou.

Navštivte akce pořádané zážitkovým parkem

Letní sezónu zahajujeme Staročeskou poutí již 17. června 2017. Následující víkend, tedy 24. června park navštíví Krampus čerti z Rakouska a budete se moc zúčastnit jejich pochodu. První sobotu a neděli letních prázdnin 1. a 2. července park ovládne Kamenický hodokvas plný dobrého jídla, moku a dobových hudců a kejklířů. Celé léto je park přístupný nonstop a nabízí denní program, tematické týdny a mimořádné doprovodné akce. Od pondělí do neděle otvíráme brány nově v 9:30 a zavíráme v 18:00.

Školní výlety

Měsíc květen a červen máme vyhrazen pro školní výlety, protože se v posledních letech stáváme stále vyhledávanějším místem zakončení školního roku. Děti z mateřských i základních škol se zde zároveň pobaví, ale i přiučí novým věcem při interaktivní zábavě.

Pokud přemýšlíte nad výlety pro děti zážitkový park je ideálním místem. Nabízí divadelní představení v letním amfiteátru, loutkoherectví s obřími marionetami, střelbu z kuše na střelnici, pohádkový betlém, minizoo a Cestu kouzelníka Kellyho.

školní výlet

Atrakce a volnočasové aktivity

Kouzelník Kelly děti provede různými atrakcemi. Projdou originálním pohádkovým sklepením plným živých pohádkových bytostí a zapeklitých úkolů. Vyřeší tajuplné šifrování a kvíz v přírodním zámeckém bludišti. Zahrají obří společenské hry a v tvořivých dílnách si vyrobí nějakou originální upomínku na výlet. Vyzkouší si bystrost a duchaplnost v únikové hře – Útěk ze žaláře. V půjčovně kostýmů se převléknou za libovolnou pohádkovou postavu podle vkusu a oblíbenosti.

sklepení
bludiště

Zábava po celé letní prázdniny

Zábavní park Fábula je navržen pro malé i starší děti a také pro dospělé. Většina atrakcí a volnočasových aktivit je připravena ve více obměnách. Jednodušší jsou určeny pro malé děti, se složitějšími se potrápí odrostlejší děti a dospělí.

Na výlet do zážitkového parku se můžete vydat za každého počasí. Atrakce jsou instalovány ve vnitřních i venkovních prostorách. Déšť ani horko není překážkou v prožití nezapomenutelného celodenního výletu.

Přímo v areálu je možnost občerstvení ve stylovém hostinci U loupežníka Bambitky nebo v občerstvení U Otesánka. Pamlsky a něco dobrého na zub si můžete s dětmi vychutnat v Pohádkové cukrárně.

restaurace
cukrárna

Letos získal park svou turistickou vizitku, která bude v prodeji i s turistickým deníkem a jinými upomínkovými předměty v prostoru recepce.

turist. vizitka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek