s párou za Fábulou

Vydejte se S párou za Fábulou a prožijte příjemné okamžiky s rodinou

Každé prázdninové pondělí bude vyrážet parní vlak z Jindřichova Hradce do Fábuly

V Kamenici nad lipou kousek od vlakového nádraží, ve velmi nevšedním prostředí  najdete Rodinný zábavní park Fábula. Je umístněn v bývalém Okresním soudu a na přilehlém pozemku. Nemusíme vám ho představovat jako dokonalé místo pro celodenní výlet s dětmi, protože to už dávno víte.

Na letošní sezónu se podařilo domluvit spolupráci mezi jindřichohradeckou úzkokolejkou a rodinným zábavním parkem. Každé pondělí během letních prázdnin bude z Jindřichova Hradce vypravován parní vlak do Kamenice nad Lipou. Během jízdy se bude o vaši dobré náladu a pohodu starat živá pohádková bytost, se kterou se můžete na místě vydat přímo do zážitkového parku Fábula.

s párou za Fábulou
ježibaba

Co všechno v parku zažijete?

V parku je pro vás nachystáno mnoho atrakcí a aktivit pro každou věkovou skupinu. V letošním roce je mnohem víc atraktivní Cesta kouzelníka Kellyho. Budete na ní vzdorovat úskokům a hádankám od živých pohádkových bytostí, které pro vás přichystali spletité úkoly. Sami se vydáte do Pohádkového sklepení, kde je třeba najít a rozhodnout se pro nejsprávnější cestu. Hlavu vám určitě zamotá hra Tajemné šifrování nebo přírodní Zámecké bludiště s kvízem a překážkami. Ve Tvořivých dílnách si vlastnoručně vyrobíte hrnek, kostku, šperk nebo si namalujete hrnek či tričko a uplatníte svou kreativitu. Pokud jste pořád dovádiví, zaručeně vás upoutají Obří společenské hry. Na ty, kdo si rádi bystří svůj důvtip a pohotovost čeká zcela nová úniková hra – Útěk ze žaláře odehrávající se v autentických celách někdejšího soudu. Pokud si zapůjčíte nějaký převlek v Půjčovně kostýmů, může být celý prožitek z návštěvy parku hodně hodnověrný.

nádvoří
pohádka

Interaktivní zábava

Zážitkový park Fábula je místem interaktivní zábavy, děti si mohou všechny atrakce vyzkoušet a osahat. Mohou rozpohybovat Obří marionety a vyzkoušet si jaké je to být loutkohercem. Zkusí si v Království hlavolamů, kromě mnoha jiných hlavolamů, vysvobodit 50 cm dřevěného ježka z klece. Některé z nich jistě zaujme minizoo se zvířátky z babiččina dvorku a za dohledu ošetřovatele je budou moci i nakrmit. Na Střelnici vyzkouší střelbu z kuše.

Letním amfiteátru si budete moci užívat různorodá divadelní představení. Také zde probíhají doprovodné programy k akcím, které se v parku v průběhu celého léta konají.

Atrakce jsou připraveny ve více variantách a to jak pro malé děti, tak pro starší a dospělé. To je velká výhoda pro rodiny s více dětmi.

děti

Do Fábuly za každého počasí

Do Fábuly se můžete vypravit za každého počasí. Program je pro Vás přichystán jak ve venkovních, tak i ve vnitřních prostorách. Občerstvit se můžete přímo v areálu a to buď ve stylovém Hostinci u Loupežníka Bambitky, nebo v občerstvení U Otesánka. Na kávě a zákusku si pochutnáte zase v Pohádkové cukrárně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek