SLUŽBY-ŠKOLNÍ VÝLETY

Parkoviště pro autobusy

dsc_1842

Přímo před areálem Pohádkové říše je možnost pakování pro 6 autobusů, samozřejmě zdarma. V Kamenci nad Lipou je několik ukazatelů na Pohádkovou říši, proto pro řidiče není problém areál najít. Jako záchytný bod slouží autobusové nádraží, které je přímo naproti areálu Pohádkové říše ( Masarykova 362 )

Občerstvení

dsc_2152

Dobře víme, že na školním výletě je pro děti možnost zakoupení něčeho „na zub“ velice důležitá. Proto je pro Vás již od  9 hodin až do Vašeho odjezdu otevřena cukrárna a rychlé občerstvení, kde Vám nabízíme možnost zakoupení teplých i studených nápojů, zákusků, cukrovinek, nanuků ale i rychlého občerstvení, jako jsou palačinky, párek v rohlíku, pizza, atd..

Pro paní učitelky a pány učitele máme vždy připravené čerstvé pečivo a zákusky a samozřejmě kávu a čaj.

Pokud si pro děti přivezete vlastní občerstvení, jsou vám samozřejmě k dispozici prostory restaurace, či venkovního posezení, kde můžete v klidu posvačit.

Prodejna suvenýrů

dsc_2113-u

V tvořivých dílnách si mohou děti zakoupit památku na školní výlet ve formě suvenýru, nebo dárku pro někoho blízkého. Na stánku jsou k dispozici turistické známky a vizitky, pohlednice, magnetky; drobné hračky, ale i třeba vějíře, dřevěné kuše, praky a meče. Nechybí ani sortiment, který potěší nejednu maminku, jako jsou keramické šperky, náušnice, či svíčky.

Mezi širokým sortimentem si vyberou jak velcí školáci, tak i ti nejmenší.

Odběr novinek