SLUŽBY-ŠKOLNÍ VÝLETY

Parkoviště pro autobusy

dsc_1842

Přímo před areálem Pohádkové říše je možnost pakování pro 6 autobusů, samozřejmě zdarma. V Kamenci nad Lipou je několik ukazatelů na Pohádkovou říši, proto pro řidiče není problém areál najít. Jako záchytný bod slouží autobusové nádraží, které je přímo naproti areálu Pohádkové říše.

Občerstvení

dsc_2152

Dobře víme, že na školním výletě je pro děti možnost zakoupení něčeho „na zub“ velice důležité. Proto je pro Vás již od  9 hodin až do Vašeho odjezdu otevřena cukrárna a rychlé občerstvení, kde Vám nabízíme možnost zakoupení teplých i studených nápojů, zákusků, cukrovinek, zmrzliny ale i rychlého občerstvení, jako jsou palačinky, párek v rohlíku, pizza, atd..

Pro paní učitelky a pány učitele máme vždy připravené čerstvé pečivo a zákusky a samozřejmě kávu a čaj.

Pokud si pro děti přivezete vlastní občerstvení, jsou vám samozřejmě k dispozici prostory restaurace, či venkovního posezení, kde můžete v klidu posvačit.

Prodejna suvenýrů

dsc_2113-u

V tvořivých dílnách si mohou děti zakoupit památku na školní výlet ve formě suvenýru, nebo dárku pro někoho blízkého. Na stánku jsou k dispozici turistické známky a vizitky, pohlednice, magnetky; drobné hračky, ale i třeba vějíře, dřevěné kuše, praky a meče. Nechybí ani sortiment, který potěší nejednu maminku, jako jsou keramické šperky, náušnice z pavích pírek či svíčky.

Mezi širokým sortimentem si vyberou jak velcí školáci, tak i ti nejmenší.

 

Odběr novinek