kouzla

Skvělé tipy na vánoční dárky pro děti

Co dát dětem pod stromeček

I když je Ježíšek tvor neúnavný a kouzelný, občas potřebuje pomoci nápadem, jak uspokojit dětskou duši. Panenka nebo autíčko jsou zaručené tipy. Ale co dát dětem pod stromeček, když už si období prvních Vánoc zažily nebo jsou aktivní a potřebují stále nové podněty? Přece zážitek! A ne ledajaký. Ale rovnou pohádkový. Ať v sobě najdou odvahu potřást si rukou s čertem nebo zazpívat písničku čarodějnici. Pošlete je na cestu temným sklepením, ať luští hádanku za použití symbolů a indicií. Dárkový poukaz zábavného parku skřítka Fábuly v Kamenici nad Lipou jim to umožní.  Obdarovaný jej použije ve zvolené hodnotě na vybrané aktivity. Chce si vaše dítko zastřílet z kuše? Nebo snad pod dohledem nakrmit zvířátka ve zvěřinci? Že je vaše dcerka pořádná parádnice? Fábula sehnal tolik kostýmů, že z nich určitě pro sebe vybere ten pravý.

girl-1848925_1920

Park Fábula – dárek k rozbalení

Každý, kdo opustí brány zábavného parku skřítka Fábuly se na svět už dívá jinak. No řekněte! Kde jinde si můžete popovídat s čertem, který je tak líný, že celý den nevyleze z pelechu. Kde jinde potkáte loupežníky, kteří považují svoje loupení za královské řemeslo. A kde jinde se můžete nasoukat do královských šatů a projít pohádkovou říši a následně si odnášet vše zdokumentováno na fotografiích. Zábavní park skřítka Fábuly vám otevře svoje brány v roce 2017 už popáté s několika novinkami. Jako dárkový poukaz mohou najít pod stromečkem vstup do areálu Fábula i vaše děti, kamarádi nebo příbuzní. Zábavným parkem je provede dobrodružná cesta kouzelníka Kellyho, plná tajemných úkolů a šifer a samozřejmě také odměn. Lenoši si najdou místo na piknikové loučce pod slunečníkem, gurmáni zmizí do hostince loupežníka Bambitky. Dobrodruzi prolezou pohádkový svět, vyluští hádanky, ztratí se v bludišti. A notoričtí hráči se zavřou v obřích společenských hrách. Divadlo se chystá pro všechny pohádek-milovné duše a střelnice pro budoucí Robiny Hoody.

Vánoce pro celou rodinu

A teď pozor! Fábula má pro vás, milí rodiče, dárek k Vánocům pro celou rodinu. Pohlídá vám vaše dětičky. A ještě je zabaví. Třeba tak, že povolá kašpara a vy mu svěříte své ratolesti do péče. Nebo na vaše dítka zavolá ze zvěřince a vy je budete odtud těžko dostávat, až se pro ně vrátíte po krmení zvířátek. Nebo na ně zamává z tvořivých dílen, usadí ke stolku a nabídne možnosti vyrábění bambitek, kutění hrníčků, malování triček. Jen ať u toho nejsou rodiče! Vy se mezitím přesunete do hostince. Dáte si pořádný oběd a budete nasávat chládek kamenných zdí. Všechny tyto aktivity najdete zpracované jako dárkové poukazy na webových stránkách rodinného zábavného parku skřítka Fábuly. A Vánoce pro celou rodinu mohou začít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek