ježibaba a pára

Letní akce pro děti aneb co musíte navštívit

Letní akce pro děti

Stále se potýkáte s vymýšlením, kam vyrazit s dětmi na výlet a dochází vám fantazie? Máme pro vás hned několik typů, kam s rodinou a dětmi vyrazit.

Květnová soutěž, aneb vyrazte s párou za Fábulou

Dne 1. května od 8 hod do 18. května do 17 hodin probíhá květnová FB soutěž. 1. cena je pobyt pro 2 osoby na 2 noci na Vranovské pláži, v termínu podzim 2018 nebo jaro 2019. 2. cena je rodinný vstup do zábavního parku Fábula s únikovou hrou. 3. cena je rodinný vstup do parku Fábula. Soutěžní otázka: Kolik kg váží a kolik cm měří sumec Lech z obrázku? Bližší info přináší stránka: Akce pro děti. Vyrazit s párou za Fábulou lze podle rozpisu od 3. července 8 hod do 30. srpna 17. hod.

Pohádková říše Fábula a kalendář akcí. Zkuste třeba Hračkobraní.

Výběr nejzajímavějších kulturních akcí spojte s návštěvu Pelhřimovského Pekla s bohatým kulturním programem v Pohádkové říše Fábula s názvem Ať žijí strašidla! V parku můžete strávit celý den, i když prší. Bludiště, hlavolamy, mini ZOO a zážitky pro děti i dospělé každého věku najdete na jednom místě, venku i pod střechou, když prší. Kulturní akce tento víkend zahrnují akce jako S párou za Fábulou nebo Hračkobraní i spoustu festivalů v Kamenici nad Lipou a okolí.

Dětské divadelní prohlídky s princeznami na zámku v Libochovicích

Dětské divadelní prohlídky s princeznami na zámku v Libochovicích si užijete od 2. 7. 2018 od 10:00 až do 8. 7. 2018 do 16:00 hodin. Ústecký kraj a zámek Libochovice má pro děti připraveno mnoho překvapení. Během procházky v interiérech východního křídla zámku pomohou vaše děti dokonce zachránit zakleté princezny.

Prohlídky barokního zámku Dětenice čarodějnické, strašidelné i pohádkové

Čarodějnická prohlídka je humorně laděná, vedená zdejší čarodějnicí, která vám povypráví o historii zámku. Strašidelné soboty strávené v zámeckých komnatách připravují netradiční prohlídky v doprovodu čarodějnice. Za světla plápolajících svíček vás zdejší ježibaba seznámí s tím, jak se v Dětenicích žilo. Pohádkové nedělní prohlídky pomohou napravit nezbednou princeznu.

Dioramata, stroječky, hračky

Od května až do 16. září se koná výstava dioramat, dobových stroječků a mechanických hraček zaměřených na události let 1918, 1938 a 1948. Výstava ve spolupráci s Michalem Widenským a Muzea technických hraček s cílem připomenout významné osobnosti a hnutí při budování Československa. Diorama „Litomyšl město budoucnosti 1910“ je věnováno vizionářům z Litomyšle s vírou v neomezené možnosti vědy a techniky, i průkopníkovi letectví, aviatikovi Janu Kašparovi.

Sherlock Koumes

Sherlock Koumes bude hledat ukradené trpaslíky. Detektiv Sherlock se do řešení téhle záhady pustí s nasazením sobě vlastním, i když je ze sádry, jako trpaslíci. Animovaná komedie Sherlock Koumes volně navazuje na úspěšnou trpasličí shakespearovskou adaptaci Gnomeo a Julie. Žánr romantického dramatu nahrazuje detektivkou. Zajděte s dětmi do kina, když bude třeba pršet.

Příměstský tábor maratónek plný pohybu a zábavy

Na příměstském táboře maratónek si děti užijí mnoho pohybu a zábavy v době od 23. 7. 2018 vždy od 9:00 do 17:00 na Výstavišti Praha Holešovice. Speciální příměstský tábor Maratónek se bude konat poslední červencový týden. Čekají vás noví kamarádi, zážitky a základy pohybových návyků.

Letní dětský prázdninový malířský tábor

Letní dětský prázdninový malířský tábor přináší mnoho zábavy pro děti v době od 8. 7. 2018 do 14. 7. 2018 ve Středočeském kraji u řeky Sázavy s dlouholetou tradicí pořádání dětských táborů. Prázdninový malířský tábor je určen pro děti od 8 do 15 let. Hravou formou vaše děti seznámí s dějinami malířství, sochařství i architektury, různými výtvarnými technikami, jako je kresba a malba.

Poslední prázdninový týden na táboře ZDARMA

Děti na Praze 1 mohou poslední prázdninový týden strávit ZDARMA na táboře od 27. 8. 2018 do 8:00 do 31. 8. 2018 do 17:00. Posledních 5 prázdninových dnů mohou děti na Praze 1 strávit na příměstském táboře TÁBORÁČEK, který pořádá tamní radní pro kulturu a sport Filip Kračman. Bude plný výletů, soutěží, zábavy i sportu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek