policajt

Legendární figurka Igráček zamíří do parku Fábula

policajt

Za jeden z nejproslulejších modelů IGRÁČKA v celé historii postavičky lze považovat legendárního „příslušníka“ VB,  který se přes počáteční obavy v IGŘE setkal s velkým úspěchem.

Již od roku 1976 se děti baví s postavičkami Igráčka. Jak ale Igráček vznikal? Kdo ho vymyslel? A čím vším si do dnešních dní prošel? Odpovědi na tyto i jiné otázky se dozvíte na putovní výstavě „Fenomén Igráček“ , která od 5.5.2018 zavítá i do parku Fábula. Nyní však už můžete tuto výstavu navštívit od 27.1. do 2.4.2018 v Dobrovických muzeích – Muzeích cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice.

výstava
postavičky

Školní výlety láká velká interaktivní výstava

Interaktivní výstava„Poznávej s Igráčkem“ nabízí další úžasné vyžití nejenom pro děti ze škol a školek. 12 velkých oboustranných panelů plných zajímavostí a informací ze světa přírody, vědy a techniky je ztvárněno natolik hravě, že baví nejen děti, ale i dospělé.

mechanika
houpačka

A to není zdaleka všechno!

Těšte se na herny plné stavebnic a postaviček Iráčka, maskota Jožina z bažin, Igráčkovy dílny a přijďte s námi vytvořit nový český rekord – NEJVĚTŠÍ UMĚLECKÉ DÍLO ZA STAVEBNICE ROTO ABC POSTAVENÉ NEJVÍCE UMĚLCI!

 

 

logo Igra

http://www.igracek.cz/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek