Igráček

Legendární IGRÁČEK! Kdo by neznal tuto nejoblíbenější hračku z 80. a 90. let. Ale pozor, dnes už k Igráčkovy neodmyslitelně patří i skvělé stavebnice a zábavné hry. U Fábuly pro vás letos česká firma Efko připravila celou řadu zábavy – jedinečné interaktivní panely, velkou výstavu, spoustu stavebnic a hraček a hlavně živého Jožina z bažin! Nikde jinde toto vše na jednom místě neuvidíte a nenezažijete!

mechanika

Poznávej s Igráčkem

Interaktivní výstava plná zábavy, kvízů a informací

Čeká na vás 12 obřích interaktivních panelů 

 

 

Fenomén Igráček

Naučná výstava o historii Igráčka

legendární hračky, která děti baví již od roku 1976

výstava

 

rekord

Vytvořte nový Český rekord

Igráček má pro každého návštěvníka dárek – dílek stavebnice ROTO ABC. Všichni tak sestavíme největší umělecké dílo z této stavebnice a zapíšeme se do České knihy rekordů!

Dílny a herny Igráček

Pomalujte si svého vlastního Igráčka a užijte si spoustu zábavy se stavebnicemi v nových herničkách ROTO

herny ROTO

 

VELKÁ LETNÍ FOTOSOUTĚŽ S JOŽINEM Z BAŽIN o dovolenou na Vranově

Po celou sezonu 2018 se můžete u Fábuly setkat s novou pohádkovou postavičkou Jožinem z bažin. Nikdo nevíme, kdy a kde se zrovna objeví. Ale kdykoliv potká děti, vždy si s nimi chce dělat selfíčka. Přijďte se s ním také vyfotit. Umístíme vaši fotku na fb profil parku Fábula a každý týden 3  nejvíce olajkované fotky vyhrávají. A výhry jsou báječné! rodinné vstupenky do parku Fábula a oblíbená společenská hra JOŽIIN Z BAŽIN!!! Poslední prázdninový týden pak proběhne finále soutěže a výherce získá týdenní pobyt na Vranovské pláži na rok 2019!!!

 

Milí rodičové, přijeďte si k Fábulovy zavzpomínat na své dětství a opět si pohrát se se svým Igráčkem…

Odběr novinek