střelnice

Střelnice

Svoji udatnost si rytíři a rytířky vyzkoušejí střelbou z kuše

Oblíbená atrakce nejen pro děti, ale i dospělé je střelba z kuše. Staňte se na chvíli rytířkou či neohroženým ochráncem Pohádkové říše. Nebo si uspořádejte rodinný turnaj, ať váš výlet obohatíte o pořádné zážitky! Žádná česká pohádka se přece neobejde bez odvážných hrdinů zdatných ve střelbě a boji.

Střelnice je krytá, střílíme šípem bez ostří a je volně přístupná a bez poplatků za její využití.

Střelba z kuše patří mezi oblíbené teambuildingové aktivity. Pro zábavu na firemní akce máme samozřejmě připraveny kuše s „ostrýmy“.

Středověké turnaje a bitvy budou  jedním z mnoha doprovodných programů při kulturních akcích konaných letos v Pohádkové říši Fábula. Do našich bitev se však vždy zapojují i děti. Ať už bojují proti nepřátelským rytířům nebo kouzelným zlým silám, vždy potřebují znát umění šermířské i střelecké. Taková bitva nás čeká například v neděli 17.7. při vyvrcholení akce Týden princů a princezen, ale hlavně každý den  od 8.8 do 14.8. při Pohádkovém putování s Karlem IV. A právě v naší střelnici mohou svoji bojeschopnost děti i rodiče pořádně potrénovat. Ve střelnici skřítka Fábuly čeká na rytíře a rytířky dřevěná kuše o rozměrech bez mála půl metru. Její ovládání je naprosto jednoduché a bezpečné. Malé kuše a praky ji pak mohou nadšení střelci zakoupit v obchůdku se suvenýry, který se nachází v prostorách tvořivých dílen.

Šermovat vás zase pohádkové bytosti naučí při škole princů konané také při příležitosti týdnu princů a princezen. Ale nebojte se, ti, kdo střelbě a boji příliš neholdují, stanou se i tak rytíři Pohádkové říše. Za splnění úkolů na Dobrodružné cestě skřítka Fábuly a za prokázání odvahy při cestě pohádkovým sklepením čeká úplně každého návštěvníka akt pasování na rytíře.

 

Odběr novinek