Putování za pokladem

Zažijte originální zábavu i adrenalin

Projděte ZTRACENÝM SVĚTEM, plným tajných průchodů a slepých uliček a TEMNÝM SKLEPENÍM, které bude zkouškou vaší odvahy. Úplně sami, bez průvodce, budete procházet hradem, jeskyní, ztracenou zahradou, starou půdou, mučírnou, peklem,… Zapíše se někdo z vaší rodiny dobrovolně do pekelné knihy hříšníků? Raději se předem převažte na váze hříchů. A výlet do Pohádkové říše se změní v nezapomenutelný zážitek pro vaše děti po překonání skříňového labyrintu, či pročtení kouzelných čarodějných knih v doupěti paní čarodějnice. Více ale neprozradíme. Příběh pohádkové cesty se musí prostě prožít!

Na pohádkovou cestu ve sklepení se vydáte sami, bez průvodce. Vše si můžete osahat, prohlédnout, pročíst. V krásných interiérech se můžete fotit. 

Staňte se sami bytostmi z říše pohádek

Před vstupem do sklepení budete mít možnost zapůjčit si pohádkové a historické kostýmy a putovat za pokladem ne jako obyčejní lidé, ale jako bytosti z říše pohádek. Vězte, že potom už vás atmosféra světa fantazie zcela pohltí.

A proč putování za pokladem?

Na konci cesty pohádkovým sklepením čeká vaši rodinu odměna. Pokud si vyberete z pohádkového rozcestníku tu správnou šipku a vydáte se tím pravým směrem dalším vašim životem, objevíte tajný Fábulův poklad. A možná si z něj budete moci i malinký kousek odnést…

Video z Pohádkové cesty

Pohádkové sklepení si obzvlášť oblíbíte, pokud rodinný areál Fábula navštívíte v horkých letních dnech a garantujeme vám, že z něj jen tak nevylezete. Krásný chládek jdoucí z kamenných zdí prastaré budovy je balzámem  na rozpálená těla našich návštěvníků. Proto neváhejte právě v tropických dnech tento tip na výlet využít, neprohloupíte!!!

Budete-li chtít, čeká vás na pohádkové cestě originální úkol. Poschovávali se vám na ní Igráčkové. Kdo by neznal tuto legendární postavičku? Ale pozor! Tady se vám převlékli do pohádkových kostýmů a snaží se splynout s prostředím. Najdete je všechny a spočítáte?

Odběr novinek