Obří společenské hry

Obří Fábulo, nezlob se!

zmenseno5
Fábulo, nezlob se

Přijďte si zahrát Fábulo, nezlob se!, dámu, pexeso a další klasické hry. ALE POZOR, U FÁBULY SE NEHRAJE NA STOLE, HRACÍ DESKY POKRÝVAJÍ PODLAHY MÍSTNOSTÍ A FIGURKY JSOU VE VÝŠCE VAŠICH DĚTÍ. PŘESTO JSOU LEHOUČKÉ, ABY JSTE SI ZAHRÁLI OPRAVDU VŠICHNI! A česká pohádka se tak zapíše do České knihy rekordů! Vašim dalším úkolem na hrací kartě, kterou obdržíte od samotného věhlasného kouzelníka Kellyho, bude právě absolvování rodinného turnaje ve vámi vybrané oblíbené společenské hře, čímž si můžete vybojovat další body na hrací kartu.

Turnaje v dámě či obřích mariáškách jsou častou aktivitou účastníků nejedné firemní akce.

zmenseno3

Pokud vaše dovolená s dětmi, či rodinný výlet na kole pokazil déšť nebo příliš horké počasí, toto je ten pravý tip, jak strávit dnešní den. V prostorách druhého patra budovy Pohádkové říše vznikla originální interaktivní a zároveň odpočinková expozice obřích společenských her.O chládek a úkryt před horkým sluncem, či naopak deštěm se postarají místnosti prastaré Fábulovy říše vyzdobené zámeckými motivy, chodby plné trofejí, paroží a starých obrazů, prostě jako v pohádce.Podlahy plné barevně vymalovaných společenských her se postarají o vaši stoprocentní zábavu.V jedné místnosti se rozprostírá obří Fábulo, nezlob se!, v druhé hra zvaná dáma. Největší herny jsou věnovány velikému pexesu a dominu. A na náročnější hráče tu čeká logik či třeba obří karty mariášky.V našich krásných zámeckých hernách  se mohou rodiče posadit do křesílek a při odpočinku sledovat ve hře své děti nebo se naopak zapojit a uspořádat třeba veliký herní rodinný turnaj.

A pokud si budete chtít odnést něco na památku z chvil strávených společnou aktivitou se svojí rodinou, v tvořivých dílničkách si takové svoje Fábulo, nezlob se! nebo vlastní domino můžete i namalovat a odnést si ho jako vzpomínku domů.

zmenseno2
obří společenské hry
hry (2)
hry (3)

Pokud vy i vaše rodina patříte k milovníkům společenských her a hledáte, kam s dětmi vyrazit za neobvyklou zábavou, určitě jste správně u Fábuly a jeho obřích společenských her.

Odběr novinek