Obří společenské hry

Obří Fábulo, nezlob se!

zmenseno5
Fábulo, nezlob se

Přijďte si zahrát Fábulo, nezlob se!, dámu, pexeso a další klasické hry. ALE POZOR, U FÁBULY SE NEHRAJE NA STOLE, HRACÍ DESKY POKRÝVAJÍ PODLAHY MÍSTNOSTÍ A FIGURKY JSOU VE VÝŠCE VAŠICH DĚTÍ. PŘESTO JSOU LEHOUČKÉ, ABY JSTE SI ZAHRÁLI OPRAVDU VŠICHNI! A česká pohádka se tak zapíše do České knihy rekordů!

Turnaje v dámě či obřích mariáškách jsou častou aktivitou účastníků nejedné firemní akce.

zmenseno3

Pokud vaše dovolená s dětmi, či rodinný výlet na kole pokazil déšť nebo příliš horké počasí, toto je ten pravý tip, jak strávit dnešní den. V prostorách druhého patra budovy Pohádkové říše vznikla originální interaktivní a zároveň odpočinková expozice obřích společenských her.O chládek a úkryt před horkým sluncem, či naopak deštěm se postarají místnosti prastaré Fábulovy říše vyzdobené zámeckými motivy, chodby plné trofejí, paroží a starých obrazů, prostě jako v pohádce.Podlahy plné barevně vymalovaných společenských her se postarají o vaši stoprocentní zábavu.V jedné místnosti se rozprostírá obří Fábulo, nezlob se!, v druhé hra zvaná dáma. Největší herny jsou věnovány velikému pexesu a dominu. A na náročnější hráče tu čeká logik. V našich krásných zámeckých hernách  se mohou rodiče posadit do křesílek a při odpočinku sledovat ve hře své děti nebo se naopak zapojit a uspořádat třeba veliký herní rodinný turnaj.

A pokud si budete chtít odnést něco na památku z chvil strávených společnou aktivitou se svojí rodinou, v tvořivých dílničkách si takové svoje Fábulo, nezlob se! nebo vlastní domino můžete i namalovat a odnést si ho jako vzpomínku domů.

zmenseno2
obří společenské hry
hry (2)
hry (3)

Pokud vy i vaše rodina patříte k milovníkům společenských her a hledáte, kam s dětmi vyrazit za neobvyklou zábavou, určitě jste správně u Fábuly a jeho obřích společenských her.

Odběr novinek