hostinec

Hostinec u Loupežníka Bambitky

Samoobslužná zážitková restaurace

Pohádkové bytosti se o vaši pohodu, zábavu a dobrý pocit v břiše postarají i v Hostinci u loupežníka Bambitky! Tak neváhejte a pojďte dál. Hned při vstupu vás pohltí atmosféra středověkého interiéru, dobové hudby a hořících svíček.

Hostinec má kapacitu 200 míst a na letní zahrádku se v pohodě vejde až 150 utrmácených pocestných.Takže na celodenní výlet k Fábulovy se vydejte klidně bez svačinky, rádi vás nasytíme.

V hlavní letní sezoně funguje restaurace jako samoobslužná. Návštěvníkům pohádkové říše nabízí možnost najíst se rychle, kvalitně a za přijatelnou cenu.Vyberete si buď z hotových jídel, jako např. guláš, rizoto, těstoviny, halušky.  Nebo vám doporučíme některou z Bambitkových specialit, jako např. marinovaná pečená žebra, grilovaná kuřecí křídla, apod.

A protože i tady jste v české pohádce, je jasné, že jsme nezapomněli na děti. Zábava pro děti je připravena v dětském koutku, kde si mohou stavět, hrát nebo malovat a vy si i vy budete moci v klidu vychutnat pořádnou loupežnickou baštu či chladivý mok 🙂 V blízkosti venkovní terasy je navíc připraveno i parádní dětské hřiště.
Po skončení letní sezony se Hostinec u loupežníka Bambitky mění ve stylovou krčmu s kvalitní obsluhou a veškerým servisem. Pořádáme večírky pro firmy i rodinné oslavy, tembuildingy a zábavné programy.

Fotogalerie hostince u Loupežníka Bambitky

Video prezentace hostince

Zvláštní tajemné atmosféře rozhodně přidává na opravdovosti fakt, že restaurace vznikla v prostorách bývalého vězeňského vycházkového dvora , který tvořil součást okresního soudu, jímž Pohádková říše v minulosti byla. Dodnes jsou na chodbě dochovány původní cely.

 

Odběr novinek