hlavolamy

Hlavolamy

Království hlavolamů

Máte rádi hlavolamy? My je totiž přímo milujeme!  k cukrárně-zmenseno

Pro všechny podobné milovníky hlavolamů máme připraveno plno krásných dřevěných her, skládaček a logických hraček pro malé, velké děti i dospěláky. Dá si vaše rodina závody, kdo dřív vytáhne ježka z klece nebo třeba vyluští obří osmisměrku? Určitě přijďte svoji představivost a logické myšlení potrénovat :-).

Malé děti nás většinou šokují svojí šikovností, dospěláci zase tím, že se marně pokouší rozluštit hlavolamy s doporučeným věkem od 3 let. Vždy je to ale zábava a vězte, že chvíli si jen tak pohrát se svými dětmi a rodinou má skoro léčebný účinek. Zážitek přece nemusí být vždy jen 100% adrenalin

Závody v luštění hlavolamů tvoří oblíbenou součást programu pro nejeden teambuilding.

NOVĚ PRO ROK 2016 FÁBULA PŘIPRAVIL SPOUSTU NOVÝCH VELKÝCH HLAVOLAMŮ A HER!

Náročnější luštitelé mohou strávit hodiny a hodiny nad kuličkovými věžemi, uzamčenými zámky, hlavolamy v lahvi, osmisměrkami,atd. Procvičit si hlavu  a při tom se i pobavit, či zasoutěžit si s rodiči, tomu odolá málokteré dítě. Proto pro vás máme připravené i soutěžní stanoviště s více stejnými hlavolamy, k vašemu rodinnému turnaji a také spoustu hádanek a důvtipných matematických i slovních úloh.

Pro menší děti skýtá království hlavolamů spoustu zábavy díky různým kuličkovým dráhám, skládačkám a věžím. Velice oblíbené zábavné hry jsou pak pro malé děti bludiště a hry na bázi kostek a stavebnic.

Závody v luštění hlavolamů tvoří oblíbenou součást programu pro nejeden teambuilding.

I paní učitelky velice často oceňují toto interaktivní zapojení dětí a i pro tuto aktivitu využívají Pohádkovou říši pro školní výlety či školy v přírodě.

„Když natočíme nejdelší osten ježka tak, aby vyčníval z klece nejširším jejím otvorem, posuneme ježka do poloviny výšky klece. Pak točíme za vyčnívající osten ježkem, až na jeho protilehlé straně dostaneme do kolmé polohy nad sebou dva jiné ostny, nejdelší po tom, který už vyčnívá vpředu. Popostrčíme předním ostnem ježka. A pak, když už je ježek venku, dá se rozšroubovat krásně, a uvnitř je všechno – všechno!!“ Tleskáč Jan

Tak jestli vás při těchto slovech mrazí a v nitru duše se ve vás probouzí chuť něčemu přijít na kloub, neváhejte a přijeďte do Fábuly na celodenní výlet s celou svoji rodinou!

Tak odložte tablety, zvedněte se od počítačů a přijeďte si k nám hrát!

Odběr novinek