divadlo

Divadlo na Zelené louce

Programy pro děti

 

Pro váš maximální kulturní zážitek pro vás mají naše pohádkové bytosti připravené doprovodné programy. Každý prázdninový den se těšte na vodnickou školu a pohádkový kvíz.

Při pěkném počasí hrajeme venku na paloučku, hned vedle letní terasy restaurace,což vám, rodičové, nabízí ideální příležitost k odpočinku. Zábava a program pro děti je zajištěn a vy můžete relaxovat a přesto mít ratolesti stále na dohled.

Za deště hrajeme uvnitř. Zábavní park Pohádková říše Fábula je totiž částečně pod střechou. Nemusíte se tedy obávat, že by vám déšť zkazil rodinný výlet. Celodenní program pro děti i dospělé včetně divadelního představení se uskuteční za každého počasí.

A aby toho nebylo málo, v prostorách pohádkové říše najdete i divadelní oponu s maňásky a rekvizitami, kde si můžete sami vyzkoušet divadlo zahrát. Takže rodičové, kteří jste už znaveni tím, jak se neustále snažíte vymyslet zábavu pro své děti, posaďte se, objednejte si kávu, potomci vás teď na chvíli na oplátku pobaví originálními výplody své fantazie.

Pohádky pro děti hrajeme alespoň 2. První divadlo se koná v 11,30. Druhá česká pohádka vás bude bavit v 15,00 hod. , ale protože Pohádková říše je areál žážitkový a celé léto 2016 se nese ve znamení každodenních kulturních akcí. může se stát, že pohádky budou v rámci akce, nahrazeny jiným zábavním programem. Sledujte tedy kalendář akcí, kde je podrobný kulturní program vždy uveden.

 

Krásné české pohádky čekají i na výlety pro školy a školky, či školy v přírodě, které nás navštíví v průběhu května a června. Více informací o programu pro školy a šklolky.

zmenseno
zmenseno1
zmenseno2

Odběr novinek