vtipné video

Divadelní představení pro celou rodinu

Z čeho se vodník vyvinul?                Proč vodníci topí lidi?

Proč je vodník zelený?                     Jak lidé škodí vodníkům?

Jak se vodník rozmnožuje?              Nejznámější vodnický hudební skladatel?

Divadlo pro děti i rodiče

Návštěvníci Pohádkové říše dobře vědí, že se každý rok mohou těšit na nová a nová divadelní představení. V loni jsme kouzlili, rozhýbávali obří loutku draka, pořádali pohádkové módní přehlídky,… V sezoně 2018 se můžete těšit na VODNICKOU ŠKOLU.

Divadlo nebo vyučovací hodina?

Patron parku Fábula Josef Dvořák inspiroval naše pohádkové bytosti svým nezapomenutelným kabaretním vystoupením , a tak si pro vás připravili hru o vodnickém profesoru a jeho neposlušných žácích, kteří toho příliš neumí, zlobí a dělají si naschvály. Čeká vás spolu s nimi vodnická prvouka, tělocvik i obávaná zkouška suchosti! Přijďte si i vy pro své vodnické vysvědčení.

vodník
čochtan

Hrajme ve 13:00

A to 5.5. ( Slavnostní zahájení ) a pak denně od 30.6. do 31.8.

Při pěkném počasí hrajeme venku na paloučku, hned vedle letní terasy restaurace,což vám, rodičové, nabízí ideální příležitost k odpočinku. Zábava a program pro děti je zajištěn a vy můžete relaxovat a přesto mít ratolesti stále na dohled.

Za deště hrajeme uvnitř. Zábavní park Pohádková říše Fábula je totiž částečně pod střechou. Nemusíte se tedy obávat, že by vám déšť zkazil rodinný výlet. Celodenní program pro děti i dospělé včetně divadelního představení se uskuteční za každého počasí.

 

loutkové
děti hrají

A aby toho nebylo málo, v prostorách pohádkové říše najdete i divadelní oponu s loutkami, maňásky a rekvizitami, kde si můžete sami vyzkoušet divadlo zahrát. Takže rodičové, kteří jste už znaveni tím, jak se neustále snažíte vymyslet zábavu pro své děti, posaďte se, objednejte si kávu, potomci vás teď na chvíli na oplátku pobaví originálními výplody své fantazie.

 

Krásné české pohádky čekají i na výlety pro školy a školky, či školy v přírodě, které nás navštíví v průběhu května a června. Více informací o programu pro školy a šklolky.

zmenseno
zmenseno1
zmenseno2

Odběr novinek