cukrárna

Cukrárna

Pohádková cukrárna

Aby byl váš pohádkový celodenní výlet u Fábuly opravdu dokonalý, chtělo by to sladkou tečku na závěr. Máte-li chuť na zákusek, zmrzlinový pohár, či dobrou kávu, určitě zamiřte do naší pohádkové cukrárny. Posaďte se třeba k perníkové peci nebo ke kachlovým kamnům, k dortu, koláči nebo kávě  –  podle svého gusta a děti nechte pohrát si v herničce, která je přímo součástí cukrárny. V tomto sladkém království na vás čeká zábava pro děti, odpočinek pro rodiče a k tomu všemu spousta dobrot.

Omalovánky, společenské hry, puzzle, to vše máte v cukrárně k dispozici k maximálnímu zabavení svých dětí.

Cukrárna je samoobslužná, s vysokou kvalitou nabízeného zboží. Sladké dobroty si pečeme sami v Hostinci u loupežníka, takže chutnají, jako od babičky. Také vám uvaříme vynikající kafíčko nebo třeba namícháme čerstvý zmrzlinový šejk. a rozhodně se nemusíte obávat kelímků a podobných plastových věcí. Milovníkům fast-foodového stravování dobře poslouží Občerstvení U otesánka. V naší pohádkové cukrárně si prostě zaručeně pochutnáte!

Samozřejmostí je pultový prodej všemožných cukrlat a cukrovinek. K dostání však jsou i Fábulkovy dobroty z našeho e-shopu. Fábulovy kvalitní české čokolády, cukrovinky, ořechy a sušené ovoce. To vše a mnohem víc můžete koupit na www.fabulovydobroty.cz nebo ochutnat některé výrobky přímo v naší cukrárně. A pokud navštívíte pohádkové království skřítka Fábuly na čokoládový týden ( proklik na akci ), budete moci spoustu dobrot ochutnat, ale třeba i tvořit z čokolády. Chybět nebude ani spousta sladkých pohádkových poředstavení, jako třeba pohádka Čokoládová chaloupka a ježibaba, O čokoládovém koblížku, Jak se Otesánek přejedl čokoládou nebo třeba Jak pejsek s kočičkou vařili čokoládový dort. Týden od 15.8. do 21.8., kdy bude zážitkový areál Pohádková říše Fábula zahalen do čokolády si určitě nenechte ujít.

Přijďte tedy do naší pohádkové cukrárny. Čekat zde na vás bude Ančí ze mlejna, červená karkulka nebo třeba i samotná princeznička, aby vás ochotně a vždy s úsměvem nasytily a potěšily mlsné jazýčky vašich dětí.

cukrárna (2)

 

Odběr novinek