Fábula

Cukrárna

Pohádková cukrárna

Aby byl váš pohádkový celodenní výlet u Fábuly opravdu dokonalý, chtělo by to sladkou tečku na závěr. Máte-li chuť na zákusek, zmrzlinový pohár, či dobrou kávu, určitě zamiřte do naší pohádkové cukrárny. Posaďte se třeba k perníkové peci nebo ke kachlovým kamnům, k dortu, koláči nebo kávě  –  podle svého gusta a děti nechte pohrát si v herničce, která je přímo součástí cukrárny. V tomto sladkém království na vás čeká zábava pro děti, odpočinek pro rodiče a k tomu všemu spousta dobrot.

Omalovánky, společenské hry, puzzle, to vše máte v cukrárně k dispozici k maximálnímu zabavení svých dětí.

Cukrárna je samoobslužná, s vysokou kvalitou nabízeného zboží. Sladké dobroty si pečeme sami v Hostinci u loupežníka, takže chutnají, jako od babičky. Také vám uvaříme vynikající kafíčko nebo třeba namícháme čerstvý zmrzlinový šejk. a rozhodně se nemusíte obávat kelímků a podobných plastových věcí. Milovníkům fast-foodového stravování dobře poslouží Občerstvení U otesánka. V naší pohádkové cukrárně si prostě zaručeně pochutnáte!

Přijďte tedy do naší pohádkové cukrárny. Čekat zde na vás bude Ančí ze mlejna, červená karkulka nebo třeba i samotná princeznička, aby vás ochotně a vždy s úsměvem nasytily a potěšily mlsné jazýčky vašich dětí.

cukrárna (2)

 

Odběr novinek