Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka

21 Srpen, 2017-9:30 am - 27 Srpen, 2017-6:00 pm

josef dvořák

Staňte se žáky vodnické školy a spolužáky ostatních malých vodníků. Do školy musí chodit každý a ani vodníci nejsou výjimkou. Nebudete se nudit ani o školní přestávce, kdy se vodníci a ostatní kouzelné bytosti pouštějí do různých školních kousků.

 

A že se o prázdninách se do školy nechodí? V zážitkovém parku Fábula Vás přesvědčíme, že je to velká zábava a legrace. Obzvlášť, když jde o Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka, který se stal tváří Rodinného zábavního parku Fábula.

Josef Dvořák
vodnické prázdniny

Herec Josef Dvořák – tvář zábavního parku Fábula

 

Inspirovali jsme se tímto nejvíce obsazovaným hercem do rolí vodníků a jeho kabaretním číslem, vodnickou školou. Josef Dvořák je „nejlépe hovořící vodník českých jevišť“. Ve vodnické škole se představil jako splašený podvodní pan učitel, který si velmi často neví rady s malou podvodní havětí. Čeká Vás tedy pestrý zábavný program, soutěže a výuka dětí zakončená mokrým vysvědčením.

 

Na jednom místě budete mít možnost spatřit mnoho vodníků a jiné vodnické „sebranky“. I Vy se k ní můžete přidat, pokud si v půjčovně kostýmů zapůjčíte ten správný vodnický převlek. Pak si budete opravdu užívat autentickou atmosféru podvodního světa i s pohádkou pro děti na vodnické téma v letním amfiteátru.

vodnické prázdniny
vodnické prázdniny

Atrakce a volnočasové aktivity

 

Během týdne Vodnických prázdnin Josefa Dvořáka si můžete vyzkoušet i ostatní atrakce a aktivity, které park Fábula nabízí:

 

cestu kouzelníka Kellyho plnou úkolů

pohádkové sklepení s živými pohádkovými bytostmi

království hlavolamů pro velké i malé

obří společenské hry zapsané v knize rekordů agentury Dobrý den v Pelhřimově

tvořivé dílny pro kreativní hraní a vyrábění

únikovou hru – Útěk ze žaláře

tajemné šifrování

zámecké bludiště

obří  marionety a další.

 

 

V zážitkovém parku se pobavíte pod střechou i venku – nemusíte se bát nepříznivého počasí.

vodnické prázdniny

Doprovodný program:

 

9:30 – otvíráme brány parku

11:30 – profesionální škola s obřím drakem

15:00 – vodnická škola zakončená mokrým vysvědčením

18:00 – zavíráme brány parku

 

Během celého dne mnoho soutěží a zábavy.

Podrobnosti

Zahájení:
21 Srpen, 2017-9:30 am
Ukončení:
27 Srpen, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek