Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velké putování s prasátkem Pigy Pohádkovou říší Fábula

10 Září, 2016-10:00 am - 6:00 pm

prasátko pigy

Rádio Pigy zve děti za pohádkou

Rádio Pigy vás zve na poslední letošní pohádkové dovádění v pohádkové říši Fábula. Čekají vás soutěže, kabaret, hudební a taneční vystoupení a samozřejmě pohádková cesta skřítka Fábuly. Doprovodný program bude opravdu bohatý, tak neváhejte a přijeďte si užít tuto sobotu spoustu zábavy s celou rodinou.

Poslední vstup je možný v 16,00 hod. , ale areál bude otevřen až do 18,00 hod.

Tuto akci pořádá Rádio Pigy, veškeré bližší informace naleznete na www.pigy.cz

ceník vstupného:

děti – 145,-

dospělý – 180,-

rodina 2+2 – 560,-

 

Podrobnosti

Datum:
10 Září, 2016
Čas:
10:00 am - 6:00 pm

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, 39470
+ Google Mapa
Telefon:
608601500
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek