Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velká soutěž o školní výlet u Fábuly zdarma

1 Leden, 2017-8:00 am - 31 Březen, 2017-5:00 pm

Kam na školní výlet? K Fábulovy! A letos zadarmo!

Právě nyní je ten správný čas na zamluvení termínu školního výletu pro vaši MŠ nebo ZŠ. S námi si však těšení na vytoužený den můžete zpestřit tím, že se zapojíte do fotosoutěže a pokud bude vaše třída dostatečně originální, vyhraje celý výlet zdarma.

Více informací o školních výletech a školách v přírodě získáte zde.

Podrobnosti k pravidlům soutěže a k výhře samotné najdete zde.

cq9a9593
cq9a9953

Tak neváhejte a vyzkoušejte štěstí. Stačí jen vytvořit se svojí třídou originální fotografii a poslat ji zprávou na Facebook parku Fábula. Pak už stačí vaši fotku jen lajkovat a školní výlet pro vaši třídu bude na dosah.

 

Podrobnosti

Zahájení:
1 Leden, 2017-8:00 am
Ukončení:
31 Březen, 2017-5:00 pm

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek