Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Veletrh hraček na Vysočině – Jihlava

24 Listopad, 2017 - 25 Listopad, 2017

Vánoce dětem – Jihlava

místo konání akce – DKO Jihlava

Pohádková říše Fábula vás srdečně zve na poslední listopadový víkend do DKO Jihlava na rodinný veletrh – Vánoce dětem. Jste-li tedy milovníky tradičních českých výrobků a chcete-li své děti obdarovat pod stromečkem kvalitními hračkami nebo si jen skvěle užít víkend a načerpat tu pravou vánoční atmosféru, je pro vás tato akce tím pravým vyžitím.

Fábula navštíví Jihlavský veletrh Vánoce dětem

Pokud jste již někdy o Pohádkové říši slyšeli, ale ještě jste nás nestihli navštívit, využijte možnosti setkat se na Jihlavském veletrhu s našimi pohádkovými bytostmi. O Pohádkové říši Fábula vám všechno povědí, vyfotí se s vámi, pohrají si s dětmi a hlavně vás obdarují zvýhodněnými volnými vstupenkami přímo do Fábuly. A pak už stačí jen v létě vyrazit  do Kamenice nad Lipou!

 Tuto akci nepořádá Pohádková říše Fábula, pouze se stala partnerem akce a na webu www.pohadkovarise.cz uveřejňuje pozavánku.

 

Více informací naleznete na https://www.vanocedetem.cz

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
24 Listopad, 2017
Ukončení:
25 Listopad, 2017
Webová stránka:
https://www.vanocedetem.cz/

Pořadatel

P-TEAM s.r.o.
Telefon:
+420 734 862 225

Místo konání

DKO Jihlava
Tolstého 2
Jihlava , Vysočina 586 01 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.vanocedetem.cz/

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek