Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Veletrh hraček na Vysočině – Jihlava

24 Listopad, 2017 - 25 Listopad, 2017

Vánoce dětem – Jihlava

místo konání akce – DKO Jihlava

Pohádková říše Fábula vás srdečně zve na poslední listopadový víkend do DKO Jihlava na rodinný veletrh – Vánoce dětem. Jste-li tedy milovníky tradičních českých výrobků a chcete-li své děti obdarovat pod stromečkem kvalitními hračkami nebo si jen skvěle užít víkend a načerpat tu pravou vánoční atmosféru, je pro vás tato akce tím pravým vyžitím.

Fábula navštíví Jihlavský veletrh Vánoce dětem

Pokud jste již někdy o Pohádkové říši slyšeli, ale ještě jste nás nestihli navštívit, využijte možnosti setkat se na Jihlavském veletrhu s našimi pohádkovými bytostmi. O Pohádkové říši Fábula vám všechno povědí, vyfotí se s vámi, pohrají si s dětmi a hlavně vás obdarují zvýhodněnými volnými vstupenkami přímo do Fábuly. A pak už stačí jen v létě vyrazit  do Kamenice nad Lipou!

 Tuto akci nepořádá Pohádková říše Fábula, pouze se stala partnerem akce a na webu www.pohadkovarise.cz uveřejňuje pozavánku.

 

Více informací naleznete na https://www.vanocedetem.cz

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
24 Listopad, 2017
Ukončení:
25 Listopad, 2017
Webová stránka:
https://www.vanocedetem.cz/

Pořadatel

P-TEAM s.r.o.
Telefon:
+420 734 862 225

Místo konání

DKO Jihlava
Tolstého 2
Jihlava , Vysočina 586 01 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.vanocedetem.cz/

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek