Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Týden princů a princezen

3 Červenec, 2017-9:30 am - 9 Červenec, 2017-6:00 pm

týden princů a princezen

Nejoblíbenější letní akce opět v zábavním parku Fábula

Jaká je podle Vás nejhezčí princezna? A jaký je nejhezčí princ? Čemu všemu se musí naučit a co všechno musí znát? Jaká je jejich role na zámku?

Pokud chcete znát odpovědi, přijeďte do Rodinného zábavního parku Fábula na Týden princů a princezen. I v letošním roce se zúčastněte nejoblíbenější akce našeho parku. Budete mít možnost se přenést do svých chlapeckých i holčičích snů, kdy jste se chtěli utkat s drakem a za odměnu si vysloužit ruku sličné princezny nebo naopak být tou kráskou, o kterou se uchází statečný rytíř.

půjčovně kostýmů pro Vás budou k dispozici převleky rytířů, princů a šaty pro malé i velké princezny. V nich můžete zažít opravdovou atmosféru pohádkové slavnosti.

nádvoří
princ
104

Máte rádi  Popelku?

Po celý Týden princů a princezen budete v parku potkávat  Popelku a spanilého prince. Od prince se ve škole princů a princezen malí hrdinové mohou naučit obratně zacházet s kordem. Princezničky se v ní naopak dozvědí něco o zámecké etiketě a vyzkouší si, jak se tančilo v zámeckých komnatách.

Jste zvědaví, jací jsou ve skutečnosti princové a princezny z pohádek? Přijeďte se zeptat. Princ a Popelka Vám jistě prozradí pár zajímavostí ze zámeckého bulváru.

Každý den se krásná Popelka a udatný princ zúčastní slavnostního vyhlášení nejhezčího kostýmu.

princezna
11947799_419276548273029_2560347984411995339_o
IMG_1486-683x1024

Sobotní překvapení

Když Vám prozradíme některé názvy filmových pohádek, určitě hned poznáte, jaké překvapení Vás očekává. Říká Vám něco název pohádky Třetí princ, O štěstí a kráse nebo Sen o krásné panně? A co Tři oříšky pro Popelku?

Už jistě tušíte, že tím překvapením je jeden z nejznámějších pohádkových princů herec Pavel Trávníček. Herec se Vám představí jako princ nebo král, tak jak ho znáte z televizních obrazovek. Rád Vám zodpoví dotazy ohledně natáčení pohádek. Můžete ho požádat o autogram nebo se s ním vyfotografovat.

V sobotu se také bude konat slavnostní korunovace nové královské rodiny Rodinného zábavního parku Fábula za účasti herce Pavla Trávníčka.

Popelka

8.7. se můžete těšit také na workshop v pískování. Tvořit s vámi bude paní Studníková – www.radostvpisku.cz.

ikona

Program:

Po celý den přítomni Popelka a  krásný princ.

9:30 – otevíráme park Fábula a všechny stálé atrakce

11:30 – divadelní představení

15:00 – divadelní představení + vyhlášení nejlepšího kostýmu

18:00 – zavíráme brány parku Fábula

 

8. 7. 2017 návštěva herce Pavla Trávníčka a jeho účast na slavnostní korunovaci královské rodiny

korunovace

Podrobnosti

Zahájení:
3 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
9 Červenec, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek