Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Slavnostní zahájení sezóny

5 Květen, 2018-10:00 am - 6:00 pm

plakát zahájení

Park Fábula vás přivítá již pošesté

Že jste zvyklí jezdit na otevírání do Fábuly, protože je to vždycky velká sláva? Tak pozor! Letos to nebude tradiční staročeská pouť, která vás do Kamenice nad Lipou přiláká. Tentokrát se na vás těší Igráček a jeho velká spousta interaktivních atrakcí!

A co všechno vás dneska čeká?

Přivítáme vás u vstupu!

fronta

vstup do Fábuly

fronta

příjezd prvních návštěvníků

Uděláme z vás pohádkové bytosti!

Jedině dnes totiž půjčujeme kostýmy úplně zdarma. A společně pak vytvoříme náš vlastní rekordnejvíce pohádkových bytostí v parku Fábula.

Akce pro děti
kam s dětmi na výlet dnes

Vyšleme vás na zážitkovou cestu do sklepení!

čarodějnice
zahrada

Zahrajeme vám divadlo!

A jaké jiné než vodnické. Vždyť tváří pohádkové říše Fábula je nejslavnější český vodník – Josef Dvořák. Proto vás také pobavíme představením na motivy jeho slavné kabaretní hry „Vodnická škola“.

vodník česílko
vodník

Legendární Iráček vás provede interaktivní výstavou plnou poznání a zábavy!

A nejen to. Interaktivní expozici „Poznávej s Igráčkem“ doplní výstava „Fenomén Igráček“, Igráčkovy dílny a herny plné postaviček a stavebnic.

policajt

legendární postavičky již od roku

interaktivní výstava

12 oboustranných interaktivních panelů

Užijete si všechny atrakce parku! A že jich je!

pigy

BLUDIŠTĚ

tvořivé dílny

TVOŘIVÉ DÍLNY

fábulo nezlob se

OBŘÍ HRY

ovečky

MINI ZOO

hry

KRÁLOVSTVÍ HLAVLAMŮ

terč

STŘELNICE

doll

VÝSTAVA PANENEK

prolézačky

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ

A možná se vám podaří uniknout z vězeňské cely!

Ať už jste milovníci únikových her nebo jste ještě nikdy žádnou únikovku nehráli, „Útěk ze žaláře“ určitě vyzkoušejte, zážitek stojí za to.

Elinka

ZAŽIJETE ADRENALIN

vězení

PŘEKONÁTE SAMI SEBE

A hlavně strávíte úžasné chvíle se svojí rodinou.

U Fábuly si najdou své mamky, taťkové, babičky i dědové, malé děti, školáci i „puberťáci“. A všechny ty zážitky a pohodu prožijete právě spolu! Když se budete chtít k Fábulovi vrátit i o prázdninách, můžete si koupit levnější vstupné v našem předprodeji.

Míša Klesáčková

DOPISY OD VÁS

Nazdárek Fábulo, nejmladší Eliška byla statečnější, než starší Terezka. Terezka však sebrala veškerou odvahu a podala si s čertem ruku na to, že už bude hodná. Pro nás velice důležitá momentka a možná ji máma s tátou dají i zarámovat a pověsí na zeď. Mějte se fanfárově a znovu děkujeme za úžasný zážitek! Michaela Klesáčková

DOPIS

DOPISY OD VÁS

Přeji hezký den. Posíláme jednu fotografii z Vaší úžasné říše. Štěpánka jsme opravdu přemluvili pouze na fotografování s čarodějkou a to jen proto, že si vzala jako rukojmí jeho malou sestřičku Terezku. Celý den jsme si krásně užili a chci Vám tímto poděkovat, že tohle pro naše detičky děláte. Paráda, jen tak dál! Ráďa Válová

Podrobnosti

Datum:
5 Květen, 2018
Čas:
10:00 am - 6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek