Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Slavnostní zahájení sezony 2019

29 června-10:00 am - 6:00 pm

Fábula zahájení

Dnes pohádkové kostýmy zdarma pro každého

Zábavný park Fábula otevírá návštěvníkům své brány již po sedmé. Na letošní zahájení oblékneme všechny zájemce do pohádkových kostýmů, abychom si společně tuto akci pro děti dnes užili. Přijďte se stát rytířem, kouzelníkem, čertiskem, loupežníkem nebo třeba princeznou.

Zahájen dnes také bude provoz zbrusu nových atrakcí, a to STRAŠIDELNÉHO BLUDIŠTĚ, které do Fábuly přicestovalo přímo z Jihlavy, aby i v Kamenici nad Lipou všechny děti pořádně postrašilo. Těšte se ale také na novou venkovní atrakci – tunelové bludiště. Společně dnes celý tunel s dětmi pokreslíme a pomalujeme dle fantazie. A váš umělecký talent už bude v bludišti zaznamenám navždy.

Jaké bylo loňské zahájení?

Společně odstartujeme ty nejkrásnější prázdniny. A jak už to u Fábuly bývá zvykem, opět vás čeká velká spousta novinek. 

A nezapomeňte, že od výletu k Fábulovy vás neodradí ani horko, bouřky nebo déšť. Před letním žárem vás schováme mezi chladnými kamennými zdmi a ve sklepení. Poobědvat můžete v loupežnické středověké krčmě, kde je vždy příjemný chládek. Tak už se nemačkejte na přeplněných koupalištích a přijeďte si užít originální zábavu do parku Fábula!

 

Podrobnosti

Datum:
29 června
Čas:
10:00 am - 6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek