Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Skřítek Fábula vstupuje do české knihy rekordů!

3 Červenec, 2016-10:00 am - 6:00 pm

Den rekordů

Skřítek Fábula vstupuje do české knihy rekordů!

Nebaví už vaše děti obyčejné hry jako člověče, nezlob se nebo pexeso? V pohádkové říši Fábula stoprocentně i vaše ratolesti odloží mobily a tablety a právě tyto hry si zahrají. Jsou totiž opravdu obří.

Přijďte se zúčastnit zábavného dne plného zážitků  a hlavně zapsání originální atrakce nejen pro děti do České knihy rekordů a kuriozit. Ve spolupráci s agenturou Dobrý den vás dnes v Pohádkové říši Fábula čeká spousta zábavy, od překonávání rekordů, soutěží, divadelních představení až po stálý program Pohádkové říše. Akce pro děti pořádaná tento víkend se koná za každého počasí. Protože jsme venku i pod střechou, výlet vám nepokazí ani horko, ani déšť.

Tento víkend bude zábavní park Pohádková říše Fábula plný rekordů a kuriozit. V průběhu dnešní kulturní akce nejenže společně pokřtíme a zahájíme provoz nové atrakce Obřích společenských her, ale po celý den se budou moci návštěvníci zapojit do pokusů originálních rekordů pohádkových bytostí. Schválně, přidáte se k naší ježibabě v překusování žížal?

Sekce obřích společenských her se skládá například z Fábulo, nezlob se o rozměrech bezmála 8 metrů čtverečních a vaše rodina si ho bude moci zahrát s figurkami výšky 60 cm. Stejně tak dáma, logik, pexeso, domino nebo třeba kartky mariášky, to vše pro vás skřítek Fábula připravil.

Návštěvníci se samozřejmě mohou tradičně těšit i na Prohlídku pohádkového sklepení s živými bytostmi, která však letos bude opět trochu jiná, pohádkové bludiště, mini ZOO, království hlavolamů, tvořivé dílny,… Nově však zábavní park skřítka Fábuly otevírá také  divadlo na zelené louce, dobrodružnou cestu skřítka Fábuly , nebo rozšiřuje možnosti volnočasových aktivit i občerstvení.

Jestli tedy nevíte, kam o víkendu s dětmi, zvolte celodennívýlet do Pohádkové říše Fábula.

Program akce

10:00 otvíráme zábavní park a veškeré atrakce
11:30 divadelní představení
14:00 – 14:45 křtíme atrakci obřích společenských her a zapisujeme ji do České knihy rekordů a kuriozit
15:30 – 17:00 Pohádkové bytosti uskutečňují rekordy společně s dětmi a rodiči
18:00 zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Po celou dobu akce probíhají soutěže a jednotlivé pokusy o rekordy našich Pohádkových bytostí. Můžete se samozřejmě přidat.
Změna programu vyhrazena.

Podrobnosti

Datum:
3 Červenec, 2016
Čas:
10:00 am - 6:00 pm

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek