Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prodej vánočních poukazů zahájen

14 Listopad, 2018-8:00 am - 24 Prosinec, 2018-5:00 pm

vánoce

Ještě nemáte dárek pro své nejbližší? Překvapte je…

Nekupujte další zbytečné věci. Nejkrásnějším dárkem jsou vždy chvíle společně strávené s rodinou. Vyberte si dárkový poukaz na den strávený v parku Fábula v libovolné hodnotě nebo rovnou speciální zážitek. Nadělit můžete i únikovou hru nebo třeba rodinnou vstupenku.

 

všechny možnosti vstupenek, zážitků a poukázek najdete :

 zde

kouzla

Podrobnosti

Zahájení:
14 Listopad, 2018-8:00 am
Ukončení:
24 Prosinec, 2018-5:00 pm
Webová stránka:
https://pohadkova-rise.cz/zazitky-a-poukazy/

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina 394 70 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 608 601 500
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek