Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prázdninový rej s Hitrádiem Faktor

14 srpna, 2017-9:30 am - 20 srpna, 2017-6:00 pm

hitrádio faktor

I v srpnu vás chceme pozvat na Fábulův prázdninový rej s hitrádiem Faktor, který pořádáme již po několikáté. Celý týden se můžete bavit, dovádět a zažít velkou legraci. Věříme, že se v našem zážitkovém parku zabaví děti i dospělí.

plácnutí
čarodějnice

Soutěže, hádanky a módní přehlídky nejen pohádkových bytostí

Ve spolupráci s rádiem Faktor jsme pro vás připravili velké množství soutěží a zábavy. Největší atrakcí bude, jako tradičně, moderovaná módní přehlídka pohádkových bytostí. Ani vám nemusíme říkat, jak se na ni pokaždé těší a pečlivě připravují. Sami uvidíte, jaké módní přešlapy se jim zase podaří.

Možná, že ani nepoznáte naši ježibabu Popletu, když se převleče za čerta, vodníka nebo třeba královnu. Je zajímavé, že každá naše pohádková bytost se převléká a strojí na přehlídku za nějakou jinou.

I děti se budou moci módní přehlídky zúčastnit, budou to mít určitě jednoduší než třeba ježibaba nebo vodník. V půjčovně kostýmů si budou moci vypůjčit nějaký pohádkový převlek a pak se předvést na pódiu a dokonce získat i nějakou odměnu

hitrádio Faktor
čarodejnice Popleta

Stálé atrakce a volnočasové aktivity

Na prázdninovém reji nepřijdete o stálý program. Očekávat Vás bude kouzelník Kelly, který Vás pošle na cestu plnou nástrah a úkolů v tajuplném pohádkovém sklepení a zámeckém bludišti. Prohlédnete si a zahrajete obří společenské hry. Ve tvořivých dílnách si vyrobíte nějaký originální dárek a nakonec se pokusíte uniknout ze žaláře v nové únikové hře.

Většina atrakcí je rozdělena podle obtížnosti na lehčí pro malé návštěvníky a složitější pro odrostlejší děti a dospělé.

Nebojte, se během prázdninového reje s Faktorem se u nás určitě nudit nebudete.

pohádkové bytosti

Program:

  • 9:30 – otevíráme brány parku a veškeré atrakce
  • 11:30 – profesionální škola s obřím drakem
  • 15:00 – módní přehlídka dětí
  • módní přehlídka pohádkových bytostí a vyhlášení nejkrásnějšího modelu
  • 18:00 – zavíráme brány parku a veškeré atrakce

Celý den mnoho soutěží s rádiem Faktor.

Podrobnosti

Zahájení:
14 srpna, 2017-9:30 am
Ukončení:
20 srpna, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek