Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Prázdninový rej – Faktor

24 Červenec, 2017-9:30 am - 30 Červenec, 2017-6:00 pm

hitrádio Faktor

Zveme Vás na tradiční prázdninový rej s rádiem Faktor, který pořádáme již několikátou sezónu. Ani letos tuto zvyklost neporušíme a budeme se celý týden bavit a zážitkový park bude patřit hlavně malým i velkým dětem a pohádkovým bytostem.

prázdninový rej
prázdninový rej
prázdninový rej

Zábava, soutěže a módní přehlídky

Každý den pro Vás bude připraveno velké množství soutěží a zábavy. Hlavním bodem se stane moderovaná módní přehlídka nejen dětí, ale i pohádkových bytostí. Ty se na ni moc těší a už začali velké přípravy. Pokud nevíte o, co jde, tak Vám trochu poodhalíme zákulisí. Každá z našich pohádkových postaviček si rozmyslí, kým by chtěla být a za toho se převlékne. Módní kreace, které z toho vzejdou jsou někdy dech beroucí.

Ježibaba se chce neustále přeměnit na princeznu, bohužel ani krásné šaty nebo zlatovlasá paruka jí k tomu nepomohou. A co teprve čert, který se rozhodne být vodníkem? Sami víte, jak to může dopadnout – voda a oheň to nejde dohromady.

Děti to budou mít trochu jednodušší, protože si mohou vypůjčit kostýmy v půjčovně, zúčastnit se přehlídky a pokusit se být vyhlášeny jako nejhezčí model. Pokud se jim to podaří, odnesou si pěknou odměnu.

rej Faktor

Stálé atrakce a volnočasové aktivity

Na prázdninovém reji nepřijdete o stálý program. Očekávat Vás bude kouzelník Kelly, který Vás pošle na cestu plnou nástrah a úkolů v tajuplném pohádkovém sklepení a zámeckém bludišti. Prohlédnete si a zahrajete obří společenské hry. Ve tvořivých dílnách si vyrobíte nějaký originální dárek a nakonec se pokusíte uniknout ze žaláře v nové únikové hře.

Většina atrakcí je rozdělena podle obtížnosti na lehčí pro malé návštěvníky a složitější pro odrostlejší děti a dospělé.

Nebojte, se během prázdninového reje s Faktorem se u nás určitě nudit nebudete.

Těšíme se na Vás 🙂 a nezapomeňte – ve sklepení neprší 🙂

přehlídka
přehlídka

Program:

  • 9:30 – otevíráme brány parku a veškeré atrakce
  • 11:30 – divadelní představení
  • 15:00 – módní přehlídka dětí
  • módní přehlídka pohádkových bytostí a vyhlášení nejkrásnějšího modelu
  • 18:00 – zavíráme brány parku a veškeré atrakce

Celý den mnoho soutěží s rádiem Faktor.

Faktor

Podrobnosti

Zahájení:
24 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
30 Červenec, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek