Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Poznejte kouzelníka Kellyho

10 Červenec, 2017-9:30 am - 16 Červenec, 2017-6:00 pm

kouzelník Kelly

Setkejte se s kouzelníkem Kellym

Máte rádi kouzla a magii? Lámete si hlavu nad různými triky? A chtěli byste si vyzkoušet kouzlení na vlastní kůži? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, přijeďte do Rodinného parku Fábula a osobně se seznamte s magistrem Kellym.
Je to velmi záhadný muž. Dodnes nevíme, zda kdysi sloužil na císařském dvoře Rudolfa II nebo se jedná o pouhou shodu jmen a zájmů. Raději po tom moc nepátráme a necháváme mu jeho tajemství. Právě tajemno ho celého obklopuje a šíří kolem sebe zvláštní atmosféru.

kouzelník
kouzelník
kouzelník

Přijeďte se přiučit čárám a kouzlení

A kdy se mu můžete nejvíce přiblížit a setkat se s ním tváří v tvář?
Během letní sezóny u nás stráví dva týdny, jeden v červenci a pak až v srpnu. Jeho návštěvu jsme tematicky nazvali, Poznejte magistra Kellyho. Během doby po kterou nás poctí svou přítomností, ho budete moci potkávat v celém areálu Fábuly. Mějte oči na stopkách, nikdy nevíte, kde se zrovna vynoří. Jednou se objeví v pohádkovém sklepení, podruhé u hlavolamů nebo v hostinci. Narazit na něj lze i na nádvoří a v zahradě. Pakliže ho někde zastihnete, nesmíte zaváhat ani na vteřinu, protože jeho oblíbenou kratochvílí je mizet jako pára. Podaří-li se Vám ho zastavit, jistě ho přemluvíte, aby se podělil o pár kouzel.
V průběhu dne ho můžete také zastihnout v Letním amfiteátru, kde bude vystupovat se svým programem.

nádvoří
nádvoří

Nebojte – o stálý program nepřijdete

Nepřijdete ani o ostatní atrakce zážitkového parku. V pohádkovém sklepení se setkáte s živými pohádkovými bytostmi, hlavu Vám zamotají hlavolamy a hádanky, správnou cestu budete muset najít v bludišti s kvízem a překážkami a zahrajete si obří společenské hry. A to není vše. Ve tvořivých dílnách si můžete vyzkoušet svoji kreativitu nebo máte možnost zkusit jaké to je být loutkohercem obřích marionet. Naprostou novinkou je úniková hra, celá se odehrává v autentických celách, které zůstaly zachovány po bývalém Okresním soudu. Čekají na Vás divadelní představení, vyzkoušení pohádkových kostýmů a další volnočasové aktivity.

kouzelník

PROGRAM

9:30 – otvíráme brány parku a veškeré atrakce
11:30 – kouzelnická show
15:00 – kouzelnická show
18:00 – zavíráme brány zábavního parku

Po celý den magistr Kelly.

Podrobnosti

Zahájení:
10 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
16 Červenec, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek