Načítám Akce

« Všechny Akce

NOVINKA – Strašidelné bludiště

29 června-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm

strašidelné bludiště

Možná už víte, že pohádková říše Fábula vyrostla před sedmi lety v budovách bývalého Okresního soudu. Z pravých vězeňských cel jsme vytvořili únikovou hru. Do tajuplného sklepení umístili pohádkovou cestu za pokladem. Co jsme ale sami netušili, že za zdmi parku, tam někde, žijí ještě strašidla. A právě magické číslo 7 je vylákalo  ven. Letošní prázdniny už tedy stráví s našimi návštěvníky v nově vybudovaném bludišti. Hejkalové, čarodějnice, smrtky, hastrmani a další bytosti ze světa záhrobí a fantazie. Máte odvahu se na ně vůbec podívat natož kolem nich procházet ve spletitých uličkách? Přijďte, uvidíme…

Již brzy vám zde ukážeme některá ze strašidel, na které se můžete těšit.

 

Podrobnosti

Zahájení:
29 Červen-10:00 am
Ukončení:
31 Srpen-6:00 pm

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek