Načítám Akce

« Všechny Akce

NOVINKA – Strašidelné bludiště

29 června-10:00 am - 31 srpna-6:00 pm

strašidelné bludiště

Možná už víte, že pohádková říše Fábula vyrostla před sedmi lety v budovách bývalého Okresního soudu. Z pravých vězeňských cel jsme vytvořili únikovou hru. Do tajuplného sklepení umístili pohádkovou cestu za pokladem. Co jsme ale sami netušili, že za zdmi parku, tam někde, žijí ještě strašidla. A právě magické číslo 7 je vylákalo  ven. Letošní prázdniny už tedy stráví s našimi návštěvníky v nově vybudovaném bludišti. Hejkalové, čarodějnice, smrtky, hastrmani a další bytosti ze světa záhrobí a fantazie. Máte odvahu se na ně vůbec podívat natož kolem nich procházet ve spletitých uličkách? Přijďte, uvidíme…

V našem strašidelném bludišti budete nejenom trénovat svoji vůli a odvahu, ale opakovat budete i počty. Jsou zde totiž jistá místa, ve kterých záleží na tom, kolikátí tudy projdete. Podle toho vám buď narostou chlupy v puse nebo třeba do rána hrozně zbohatnete.

Lehni si do mě! Ale pozor, bude to navěky…

Také si můžete vyzkoušet poležet si v rakvi nebo třeba zatleskat smrtce. Co vám za to ale předvede, to už se dozvíte jen v parku Fábula!

Strašidelné bludiště je jedna z dalších atrakcí, které si můžete užívat bez ohledu na počasí. Je ukryto v prastarých studených kamenných zdech pohádkové říše Fábula. Tedy horko zde hrozí jen a pouze z hrůzy, kterou na vás budou „pouštět“ naše strašidla!

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
29 Červen-10:00 am
Ukončení:
31 Srpen-6:00 pm

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek