Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Loutkobraní- oživlé loutky

31 Červenec, 2017-9:30 am - 6 Srpen, 2017-6:00 pm

loutkové divadlo

Chcete sami rozpohybovat loutku a vdechnout jí tak alespoň na chviličku život? Pak přijeďte do Rodinného zábavního parku Fábula a pokuste se o to. Očekávají Vás zde obří marionety, které jsme pro Vás vytvořili za pomoci odborníků na loutkové divadlo

loutky
loutky

Každý se může stát loutkohercem

 

Zúčastněte se loutkářského workshopu. Naučíme Vás jak loutky správně vodit, osaháte si je a blíže se s nimi seznámíte. Dozvíte se mnoho zajímavostí a získáte zkušenosti s jejich rozpohybováním. To vše pod dohledem odborníků z oblasti loutkoherectví.

V tvořivých dílnách si budete moci sami vyrobit loutku a odvézt si ji domů jako památku na úžasnou zábavu při její výrobě. Nebojte se, že to nezvládnete. Rádi Vám s jejím zhotovením pomůžeme.

Budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si expozici obřích marionet a několikametrového draka, které se můžete pokusit přivést k životu za pomoci celé rodiny.

V rámci loutkobraní máme pro Vás a Vaše děti připravené loutkové představení v letním amfiteátru. Pohádky mají rádi všichni a proto věříme, že i Vy se necháte vtáhnout do kouzelného dění na jevišti.

loutky
loutky
divadlo

Celodenní program zážitkového parku Fábula pro malé i velké

 

Svět skřítka Fábuly je plný atrakcí, zážitků a volnočasových aktivit, které jsou pro Vás otevřeny každý den.

Tradičně můžete navštívit pohádkové tajuplné sklepení, pohádkové zámecké bludiště, království hlavolamů, pohádkový betlém, obří společenské hry, venkovní hřiště, střílnu, minizoo a mnoho dalšího.

Nenechte si ujít únikovou hru – Útěk ze žaláře a projděte celou Cestu kouzelníka Kellyho, kde můžete získat zaslouženou odměnu.

Navštivte nás za každého počasí, protože program se koná venku i pod střechou a déšť ani zima nás nezaskočí.

Hlad a žízeň můžete zahnat v stylovém hostinci U loupežníka Bambitky nebo v občerstvení U Otesánka.

loutkobraní
loutky

Doprovodný program:

9:30 – otevíráme veškeré atrakce a brány parku

11:30 – loutkové představení v letním amfiteátru

15:00 – loutkové představení v letním amfiteátru

18:00 – zavíráme brány parku

Během celého dne možnost účasti  na loutkářském workshopu, mnoho soutěží a zábavy.

Podrobnosti

Zahájení:
31 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
6 Srpen, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek