Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Květnové a červnové víkendy u Fábuly za hubičku!

6 Květen, 2018-10:00 am - 24 Červen, 2018-6:00 pm

100Kč
plakát víkendy

Fábula letos otevírá brzy! Tak hurá na výlet!

Park Fábula připravil pro všechny pohádkové nedočkavce skvělou nabídku. Letos už nemusíte čekat na prázdniny. Přijet můžete každý květnový víkend, a to za snížené vstupné!!!

Igráček už od května!

Princezny

A tady je malá rekapitulace programů, služeb a cen, aby jste v tom neměli zmatek:

Kdy platí snížené vstupné 100 Kč?

6.5. ; 12.5. ; 13.5. ; 19.5. ; 20.5. ; 26.5. ; 27.5. ; 2.6. ; 3.6. ; 9.6. ; 10.6. ; 16.6. ; 17.6. ; 23.6. ; 24.6.

květnové víkendy

Jaký program na vás v tyto dny čeká?

Je v provozu: pohádkové sklepení s novou hrou, 12 interaktivních panelů s Igráčkem, interaktivní výstava Svět panenek, dílny, úniková hra, půjčovna kostýmů a cukrárna, mini ZOO, bludiště s novými otázkami, šifrovací hra pro malé a velké

Až od července: restaurace; živé pohádkové bytosti ve sklepení, divadlo. Ale Igráček vám vše bohatě vynahradí.

Speciální akce pro držitele Rodinných, Senior pasů a karty City pro tyto dny je: 80,-Kč

 

 

Kdy platí plné vstupné 180 / 145 Kč?

5.5.  a denně od 30.6. do 31.8.

top program
kalendář prázdnin

Program pro tyto dny?

TOP program s živými pohádkovými bytostmi ve sklepení. Bašta v dvoupatrovém pohádkově-loupežnickém Hostinci u loupežníka Bambitky, pivečko, limonádky. Hraje se divadlo. A je nám všem krásně:-)

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Podrobnosti

Zahájení:
6 Květen, 2018-10:00 am
Ukončení:
24 Červen, 2018-6:00 pm
Cena:
100Kč

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek