Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kamenický Hodokvas

1 Červenec, 2017-9:30 am - 2 Červenec, 2017-6:00 pm

hodokvas

Přijďte hodovat a bavit se do rodinného zábavného parku Fábula.

Přivítejte spolu s námi léto, prázdniny, období zážitků a rodinných dovolených jak se sluší a patří. Slavnosti dobrého jídla a pití, lidový jarmark a bohatý doprovodný program zajištěný hudebníky, kouzelníky, šermíři, a žongléry jistě naplní všechna vaše očekávání.

 

hodokvas

 

339_

kouz (24)

Přijedete-li se za námi podívat hned první prázdninový víkend, bude vás čekat kulturně i gastronomicky velmi příjemný zážitek. Již u vstupu se do vás „vsákne“ jedinečná atmosféra dob dávno minulých. Postarají se o to dobové a pohádkové kostýmy, muzika a drobné pohoštění na uvítanou. Své chuťové pohárky pak můžete uspokojovat po celý den. Krčma U loupežníka navaří staročeské speciality a jarmark  nabídne spoustu tradičních i netradičních dobrot. Od sladkých trdelníků a palačinek, přes klobásky a kvalitní uzeniny, až po placky či jiné dobové pochoutky. Pít a vařit budeme pivo , ale také domácí limonády. Při degustacích se dozvíte i něco málo o prodávaných výrobcích, které si jistě rádi odvezete i domů.

2488249-img-posvicenske-stolete-kolace-recepty-v17
uzeniny

Těšte se na umělecká vystoupení i řemesla

Po celou sobotu i neděli vás bude bavit středověkou i renesanční hudbou muzikant Bard Ondráš. Na dobové nástroje ( citeru a dudy ) vám zahraje balady i svižné písně, ke kterým vás naučí i jednoduché renesanční tance.Kouzelník, chůdař, kejklíř a ohnivý muž Pet vás svými úžasnými kousky rozesměje a také si budete moci některé z nich vyzkoušet. V podání dalších umělců a nadšenců nebudou chybět ukázky a škola šermu a k tomu všemu samozřejmě stálý program pohádkového světa Fábula. Přijeďte co nejdříve, ať si stihnete užít cestu pohádkovým sklepením,luštit hlavolamy,hrát obří společenské hry, vymotat se z bludiště, či navštívit naše zvířátka nebo rovnou pravou vězeňskou celu v únikové hře „Útěk ze žaláře“.

Budeme vařit pivo a udit masíčko

uzení masa
vaření piva

Kdo by neměl rád uzené masíčko a klobásky? Snad jen vegetariáni. My ostatní si to moc užíváme. S naším mistrem řeznickým si užijete i vy. Tyto pochoutky pro vás bude připravovat po celý den dávný mistr řezník a uzenář. Čerstvé pivo vám v sobotu na otevřeném ohni uvaří bývalý sládek a výrobní ředitel Jihlavského pivovaru Ježek Ing. Jaromír Kalina.

ikona

Program:

9:30 – Otevíráme rodinný park Fábula a všechny atrakce

11:30 – Kouzelnické vystoupení

13:30 – Dobové hudební vystoupení a škola renesančních tanců pro děti

14:30 – Šermířské vystoupení

15:00 – Kejklířská show

16:00 – Ohnivý muž v hostinci

16:30 – Šermířské vystoupení

18:00 – Zavíráme rodinný park Fábula a všechny atrakce

Změna programu vyhrazena.

Podrobnosti

Zahájení:
1 Červenec, 2017-9:30 am
Ukončení:
2 Červenec, 2017-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek