Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hororová noc v Pohádkové říši-jen pro dospělé!

13 Srpen, 2016-7:00 pm - 11:55 pm

250Kč
noc

Hororová noc v Pohádkové říši Fábula – jen pro dospělé!

Jednu noc v roce patří celá Pohádková říše jen a jen dospělým. Letos vás pozveme na zážitkovou hororovou noc 13. srpna 2016 od 19,00 hod.a můžete se opět těšit na strašidelně-děsivou prohlídku pohádkového sklepení, plného nadpřirozených bytostí, šílenců a maniaků, dále pak na zábavný program v hostinci U loupežníka a samozřejmě vás nepřipravíme ani o mučeníčko v naší katovně a půlnoční popravu. Aby jste toto vše psychicky i fyzicky zvládli, posilníme vás pravou dobovou žranicí u hodovního stolu loupežníka Bambitky a nalévat do hrdélek vám budeme, na co si jen vzpomenete.

čeká vás strašidelná prohlídka, mučení i poprava

DSC_0341
DSC_0106
JSC_1927

Dnes večer nebudete vědět, jestli se dřív bát nebo smát. Rozhodně neváhejte s rezervací, kapacita návštěvníků pro tento večer je omezená!
vstupné – 250,-Kč/osobu ( zahrnuje vstupné na celý program a občerstvení formou hodovního stolu, nezahrnuje alko a nealko ).
více informací a rezervace – na telefonu 608 601 500 a nebo na mailu info@skritek-fabula.cz
OD 18 LET!

Těšte se na žranici u hodovního stolu a originální stylovou zábavu na celý večer

DSC_0674
DSC_0159
DSC_0356

Podrobnosti

Datum:
13 Srpen, 2016
Čas:
7:00 pm - 11:55 pm
Cena:
250Kč
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek