Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Květnová soutěž o pobyt na Vranově a rodinné vstupy do parku Fábula.

1 Květen, 2018-8:00 am - 18 Květen, 2018-5:00 pm

soutěž
Rodinný areál Fábula logo

Fábula vyhlašuje

 FB SOUTĚŽ

Cena: 1. pobyt pro 2 osoby na 2 noci na Vranovské pláži, v termínu podzim 2018 nebo jaro 2019

2. Rodinný vstup do parku Fábula s únikovou hrou

3. Rodinný vstup do parku Fábula

 

 

soutěž/bs_col]

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kolik kg váží a kolik cm měří sumec Lech z obrázku?

Toho pro letní sezónu 2018 vyrobila Vranovská pláž s.r.o a půjčí ho parku Fábula do bludiště. 

SOUTĚŽ probíhá od 01.05.2018 do 18.05.2018  pouze na FB stránce Fábula – rodinný zábavný park. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:https://pohadkova-rise.cz/pravidla-souteze-o-pobyt-na-vranove/?preview_id=4215&preview_nonce=281fca16a5&post_format=standard&_thumbnail_id=2280&preview=true

 

Podrobnosti

Zahájení:
1 Květen, 2018-8:00 am
Ukončení:
18 Květen, 2018-5:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
602 456 289
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

 Fábula není určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na pečených žebrech v krčmě a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek