pískování

Pískování

Ve Fábulových dílnách se letos opravdu vyřádíte

Rodinném zábavním parku Fábula mohou děti i rodiče ověřit svou kreativitu v Tvořivých dílnách. Mohou si zhotovit ručně malovaný hrneček nebo tričko. Vlastnoručně udělat šperk z korálků či drátků pro maminku.  Vymalovat figurku, autíčko nebo hrací kostku.  A je toho mnohem víc. V dílničkách mají děti možnost popustit uzdu své fantazie a vyrobit si dárek, který si odnesou jako vzpomínku na své vlastní tvoření.

Letos skřítek Fábula přidal jako novinku MALOVÁNÍ PÍSKEM (pískování).  Hraní s pískem působí kladně na rozvoj motoriky, na soustředění a probouzí tvořivost v každém z nás.

Zvládne to opravdu každý

K pískování potřebujete samolepící šablonu, barevný jemný písek a pořádnou dávku představivosti. Výsledkem je radost z vlastního jedinečného obrázku.

 

phoca_thumb_l_img_5484
phoca_thumb_l_img_5470

Sand art, pískování, sypání barevným pískem se stává celosvětovým hitem z důvodu uplatnění vlastní kreativity, barevného cítění a nápaditosti. Podporuje soustředění, motoriku a je velmi relaxační. Budete sami překvapeni, jaká kouzelná díla se podaří vyčarovat Vám a Vašim dětem ve vzájemné spolupráci.

Rychlé, čisté, jednoduché a velmi zábavné

Pracujete se suchým čistým přírodním pískem obarveným ekologickými barvami, který nic neušpiní. Po dokončení práce ho stačí jen smést a během chvilky je všude čisto.

Těšíme se na Vaše umělecké výtvory, přijďte si tuto novou techniku vyzkoušet k nám do Rodinného zábavního parku Fábula v Kamenici nad Lipou.

phoca_thumb_l_sovanavetvi
phoca_thumb_l_mandala12
phoca_thumb_l_mandala17

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek