kouzelník

NOVÁ CESTA KOUZELNÍKA KELLYHO

Jednou z novinek léta 2017 bude pohádkový příběh , propojující většinu atrakcí pohádkové říše Fábula

Kouzla, čáry, magie, tajemno, to je svět, který už od nepaměti fascinuje malé i velké. Některé méně a někteří mu zcela propadli. Jedním z nich je proslulý kouzelník a mág Kelly.

Dlouhé roky pracoval na přípravě svého tajného nápoje, určeného k cestování do minulých světů, latinsky POCULUM ANTEACTUS. Dílo se mu mnoho nedařilo. Onehdy učinil velký objev a nyní už mu k dokončení lektvaru chybí jen několik vzácných ingrediencí. K jejich získání, ale bude potřebovat značnou pomoc dětí všeho věku, které musí zapojit svou chytrost a vytrvalost.

kouz (30)
KOU (1)

Nepůjde o to, jen pro něco dojít a přinést to mágovi. Je třeba vyřešit několik zapeklitých úkolů. Děti budou šifrovat, hádat, hrát hry a další. Přitom si užijí spoustu napětí, legrace, zábavy a dobrodružství. Během hledání budou potkávat pohádkové bytosti, které je celou cestou kouzelníka Kellyho provedou. Aby bylo hledání přísad zajímavější a lákavější, vyslouží si za pomoc odměny a čaroděj je naučí některé ze svých kouzel.

Chcete vědět přesně, jak to bude na cestě kouzelníka Kellyho probíhat?

Pokud se rozhodnete, že se za tajemným putováním vydáte, pošle vás pohádková bytost u vstupu přímo za kouzelníkem Kellym. Ten vám dovypráví celý svůj příběh, vysvětlí vám, jak mu můžete pomoci a budete si moci rovnou prohlédnout odměny, které si možná svým snažením vysloužíte.

S hracími kartami se pak vydáte na cestu za pokladem do pohádkového sklepení, na únikovku, za tajemným šifrováním, do bludiště, do dílen, do obřích společenských her, či do půjčovny kostýmů. Všechny tyto atrakce jsou přístupné i těm, kteří se na cestu s Kellym nevydají, ale ti nemohou soutěžit o krásné dárečky a neplní v jednotlivých atrakcích žádné úkoly, takže to pro ně není takové dobrodružství. A naučení kouzla na závěr a pocit, že jste Kellymu pomohli s dovršením převratného objevu, to přece stojí za to.

Luštěte, oblékejte si kostýmy, bavte se s pohádkovými bytostmi!

3_1
DSCN6199
DSC_2119

A tady jsou některé z chybějících ingrediencí:

  • ANIMUS, odvaha

Tu v sobě naleznete při průchodu pohádkovým sklepením a na dobrodružné cestě za pokladem.

  • CAUTUS, chytrost

Tu prokážete při šifrování.

  • GAUDIUM, radost

Budete mít z vlastního tvoření.

Ostatní složky, které je třeba doplnit do elixíru, se dozvíte až u nás, v Rodinném zábavním parku Fábula.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek