Školní výlety 2017

ŠKOLNÍ VÝLETY DO ZÁBAVNÉHO PARKU FÁBULA

Nové interaktivní vzdělávací programy v dětském zážitkovém zábavním parku Fábula

Přijeďte a poskytneme vám dotaci – 1 000 Kč na dopravu!

Milé děti, vážení pedagogové,

dovolujeme si Vám nabídnout prožití vašeho školního výletu v nádherné Pohádkové říši Fábula v Kamenici nad Lipou. Ta vítá školáky a děti z mateřinek za svými branami již několik let a každý rok jim nabízí něco nového ze světa zábavy i vzdělání. Letos jsme se opět zaměřili na zvýšení interaktivity jednotlivých atrakcí, na rozšíření spektra zábavy, ale i na zdokonalení nabízených služeb, aby si u nás školní výlety užily nejenom děti, ale i paní učitelky či páni učitelé.

Výlet je vhodný pro MŠ a 1. stupeň ZŠ, tedy děti ve věku od 3 do 12 let. Celodenní program pro děti, zábavný, interaktivní i naučný, rozhodně ale překypující zážitky, pro Vás připravil tým profesionálů z oblasti školství, ale také cestovního ruchu a divadla. Celý výlet propojuje dobrodružná cesta kouzelníka Kellyho, jejímž smyslem je splnit několik pohádkových úkolů a získat tak bodíky do hracích karet. Děti pak budou za své snažení odměněny malým dárečkem a herní plán jim na památku podepíše i samotný kouzelník Kelly.

Můžete k nám bez obav přijet i za špatného počasí. Za deště probíhá zábava pod střechou, při pěkném počasí část programu nabízíme venku (divadlo, mini ZOO, bludiště, venkovní atrakce) a v horku najdou děti opět příjemný chládek v prostorách pohádkového sklepení a dalších částech budovy. Celý zábavní areál je oplocen, u nás se vám žádné dítko neztratí.

Pokud Vás program Pohádkové říše zaujme, budeme se těšit na Vaši návštěvu a vynasnažíme se maximálně naplnit všechna vaše očekávání.

PROGRAM – co vše u nás můžete navštívit

62-zmenseno

Letošní program pro školní výlety je připraven v duchu interaktivních a vzdělávacích aktivit a divadel, doplněných nespočtem volnočasových aktivit.

více informací o programu

SLUŽBY

dsc_2335

Kompletní nabídkou služeb se postaráme o Vaši maximální spokojenost.Zajištěné parkování, široká nabídka občerstvení a možnosti zakoupení suvenýrů jsou samozřejmostí. Poskytneme Vám však mnohem víc…

více informací o službách

Důležité praktické informace pro učitele a rodiče

dsc_2237-zmenseno

Pro Vaši maximální informovanost a připravenost na školní výlet si přečtěte tyto praktické informace a pokyny. Jistě se vám budou hodit.

podrobné praktické informace a pokyny

Cena

Cena za výlet 2017 činí 135,-Kč včetně DPH na jednoho žáka
Cena za hrací plán činí 20,-Kč na jednoho žáka

(nutné pro každého žáka – obsahuje hrací kartu, plánek areálu, malý dárek pro každého a  účast v soutěži o volné vstupenky do Fábuly pro celou třídu)

Dotace na dopravu – Na každý autobus Vám přispějeme 1 000,-Kč na dopravu. Podmínkou je minimální počet 40 dětí v autobusu.

Vstupné se hradí u vstupu –  při příjezdu do areálu. Pokud splňujete podmínku pro získání dotace na dopravu ( min. 40 dětí ), částku 1 000,-Kč vám odečteme při placení rovnou ze vstupného.

Pedagogický doprovod zdarma – 1 osoba na 10 dětí

Řidič autobusu – zdarma

V ceně je zahrnutý veškerý program a zábava pro děti, pitný režim po celý den. V ceně není zahrnuto pouze tvoření v dílnách. To si můžete i nemusíte přiobjednat, záleží jen na vás.

 

Rezervace školního výletu

Abychom se vám mohli maximálně věnovat, rezervujte si u nás prosím termín návštěvy předem.

info@skritek-fabula.cz

608 601 500

Výlet do Pohádkové říše si můžete závazně objednat zde nebo pouze poptat pomocí formuláře níže.

Údaje označené * jsou povinné

Odběr novinek