Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka

21 srpna-9:30 am - 27 srpna-6:00 pm

josef dvořák

Staňte se žáky vodnické školy a spolužáky ostatních malých vodníků. Do školy musí chodit každý a ani vodníci nejsou výjimkou. Nebudete se nudit ani o školní přestávce, kdy se vodníci a ostatní kouzelné bytosti pouštějí do různých školních kousků.

 

A že se o prázdninách se do školy nechodí? V zážitkovém parku Fábula Vás přesvědčíme, že je to velká zábava a legrace. Obzvlášť, když jde o Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka, který se stal tváří Rodinného zábavního parku Fábula.

Josef Dvořák
vodnické prázdniny

Herec Josef Dvořák – tvář zábavního parku Fábula

 

Inspirovali jsme se tímto nejvíce obsazovaným hercem do rolí vodníků a jeho kabaretním číslem, vodnickou školou. Josef Dvořák je „nejlépe hovořící vodník českých jevišť“. Ve vodnické škole se představil jako splašený podvodní pan učitel, který si velmi často neví rady s malou podvodní havětí. Čeká Vás tedy pestrý zábavný program, soutěže a výuka dětí zakončená mokrým vysvědčením.

 

Na jednom místě budete mít možnost spatřit mnoho vodníků a jiné vodnické „sebranky“. I Vy se k ní můžete přidat, pokud si v půjčovně kostýmů zapůjčíte ten správný vodnický převlek. Pak si budete opravdu užívat autentickou atmosféru podvodního světa i s pohádkou pro děti na vodnické téma v letním amfiteátru.

vodnické prázdniny
vodnické prázdniny

Atrakce a volnočasové aktivity

 

Během týdne Vodnických prázdnin Josefa Dvořáka si můžete vyzkoušet i ostatní atrakce a aktivity, které park Fábula nabízí:

 

cestu kouzelníka Kellyho plnou úkolů

pohádkové sklepení s živými pohádkovými bytostmi

království hlavolamů pro velké i malé

obří společenské hry zapsané v knize rekordů agentury Dobrý den v Pelhřimově

tvořivé dílny pro kreativní hraní a vyrábění

únikovou hru – Útěk ze žaláře

tajemné šifrování

zámecké bludiště

obří  marionety a další.

 

 

V zážitkovém parku se pobavíte pod střechou i venku – nemusíte se bát nepříznivého počasí.

vodnické prázdniny

Doprovodný program:

 

9:30 – otvíráme brány parku

11:30 – profesionální škola s obřím drakem

15:00 – vodnická škola zakončená mokrým vysvědčením

18:00 – zavíráme brány parku

 

Během celého dne mnoho soutěží a zábavy.

Podrobnosti

Zahájení:
21 Srpen-9:30 am
Ukončení:
27 Srpen-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek