Načítám Akce

« All Akce

Festival vína a burčákobraní

16 září-9:30 am - 6:00 pm

Příznivci dobrého vína a vynikající muziky by nyní měli zbystřit. V rodinném zábavním parku Fábula totiž začíná vinobraní. Chcete-li ochutnat skvělý vinný mok a znojemský burčák přijďte se k nám podívat. Všechny srdečně zveme.

festival vína

Zábava celý den

Po celý den bude přítomen moderátor, který vás bude nejen bavit, ale bude také vyhlašovat soutěže pro rodiče a děti. Můžete se zapojit a dokonce i něco vyhrát.

Soutěže se budou střídat s živou cimbálovou muzikou Matěje Dohnala. Budete mít možnost si s ním nejen zazpívat, ale můžete si i zatančit na lidovou muziku.

Pobaví vás moderovaná módní přehlídka pohádkových bytostí, které mají často velmi zajímavé estetické cítění. Ježibaba Popleta se ráda převléká za princeznu, to samé čert, vodník chce být čertem nebo královna naopak kouzelníkem. Uvidíte sami.

V areálu vyrostou stánky s vínem a vy si budete moci koupit nejen vína moravská, ale i cizokrajná. Největší zájem bude určitě o znojemský burčák, protože ten je opravdu lahodný a vyhlášený u všech znalců vína.

módní přehlídka
zábavní park Fábula

Doprovodné atrakce a aktivity

Vinobraní není jen o konzumaci jistě vynikajícího vína, ale i o zábavě. U nás se zabaví dospělí a hlavně děti.

Očekává je obří marioneta draka, kterou si mohou sami rozpohybovat. Zahrají si obří společenské hry. Projdou přírodním bludištěm s jeho úkoly a kvízem. Vytvoří si nějakou drobnost ve tvořivých dílnách. Zastřílí si z kuše v naší střelnici. Nakrmí zvířátka v zookoutku. Převlečou se do kostýmů pohádkových bytostí. Vyřeší dřevěné hlavolamy nebo projdou celou cestou magistra Kellyho a pohádkovým sklepením.

cely

Novinkou letošní sezóny se stala úniková hra – Útěk ze žaláře a i tu si mohou děti nebo i dospělí vyzkoušet a ukázat své logické myšlení.

Program:

9:30 – otevíráme zábavní park a všechny atrakce

moderovaný celý den se soutěžemi

módní přehlídka pohádkových bytostí

cimbálová muzika Matěje Dohnala

prodej vín a burčáku

volnočasové aktivity

18:00 – zavíráme zábavní park a všechny atrakce

Podrobnosti

Datum:
16 září
Čas:
9:30 am - 6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Odběr novinek