Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Týden princů a princezen

3 července-9:30 am - 9 července-6:00 pm

týden princů a princezen

Nejoblíbenější letní akce opět v zábavním parku Fábula

Jaká je podle Vás nejhezčí princezna? A jaký je nejhezčí princ? Čemu všemu se musí naučit a co všechno musí znát? Jaká je jejich role na zámku?

Pokud chcete znát odpovědi, přijeďte do Rodinného zábavního parku Fábula na Týden princů a princezen. I v letošním roce se zúčastněte nejoblíbenější akce našeho parku. Budete mít možnost se přenést do svých chlapeckých i holčičích snů, kdy jste se chtěli utkat s drakem a za odměnu si vysloužit ruku sličné princezny nebo naopak být tou kráskou, o kterou se uchází statečný rytíř.

půjčovně kostýmů pro Vás budou k dispozici převleky rytířů, princů a šaty pro malé i velké princezny. V nich můžete zažít opravdovou atmosféru pohádkové slavnosti.

nádvoří
princ
104

Máte rádi  Popelku?

Po celý Týden princů a princezen budete v parku potkávat  Popelku a spanilého prince. Od prince se ve škole princů a princezen malí hrdinové mohou naučit obratně zacházet s kordem. Princezničky se v ní naopak dozvědí něco o zámecké etiketě a vyzkouší si, jak se tančilo v zámeckých komnatách.

Jste zvědaví, jací jsou ve skutečnosti princové a princezny z pohádek? Přijeďte se zeptat. Princ a Popelka Vám jistě prozradí pár zajímavostí ze zámeckého bulváru.

Každý den se krásná Popelka a udatný princ zúčastní slavnostního vyhlášení nejhezčího kostýmu.

princezna
11947799_419276548273029_2560347984411995339_o
IMG_1486-683x1024

Sobotní překvapení

Když Vám prozradíme některé názvy filmových pohádek, určitě hned poznáte, jaké překvapení Vás očekává. Říká Vám něco název pohádky Třetí princ, O štěstí a kráse nebo Sen o krásné panně? A co Tři oříšky pro Popelku?

Už jistě tušíte, že tím překvapením je jeden z nejznámějších pohádkových princů herec Pavel Trávníček. Herec se Vám představí jako princ nebo král, tak jak ho znáte z televizních obrazovek. Rád Vám zodpoví dotazy ohledně natáčení pohádek. Můžete ho požádat o autogram nebo se s ním vyfotografovat.

V sobotu se také bude konat slavnostní korunovace nové královské rodiny Rodinného zábavního parku Fábula za účasti herce Pavla Trávníčka.

Popelka

8.7. se můžete těšit také na workshop v pískování. Tvořit s vámi bude paní Studníková – www.radostvpisku.cz.

ikona

Program:

Po celý den přítomni Popelka a  krásný princ.

9:30 – otevíráme park Fábula a všechny stálé atrakce

11:30 – divadelní představení

15:00 – divadelní představení + vyhlášení nejlepšího kostýmu

18:00 – zavíráme brány parku Fábula

 

8. 7. 2017 návštěva herce Pavla Trávníčka a jeho účast na slavnostní korunovaci královské rodiny

korunovace

Podrobnosti

Zahájení:
3 Červenec-9:30 am
Ukončení:
9 Červenec-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek