Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Tortura vesele a hravě

17 července-9:30 am - 23 července-6:00 pm

Tortura

Tortura – právo útrpné – mučení, to byla běžně používaná legitimní vyslýchací a soudní technika ve středověku. Říkáte si, co to má společného s pohádkovým parkem Fábula? Areál parku je vsazen do prostor bývalého okresního soudu. Ano, od roku 1925 se zde soudilo i věznilo. Dokonce jsou zde dodnes zachovány původní vězeňské cely ( dnes prostory únikové hry ) a vycházkový dvůr pro vězně ( dnes plac krčmy u loupežníka ). A protože má park Fábula ve sklepení i opravdovou mučírnu, na nádvoří šibenici a samozřejmě nechybí ani pohádkové peklo, pozve vás v tomto týdnu na kulturní program propojující zábavu, divadlo a trochu té historie.

Vtip, legrace, parodie

Parodie na téma dnešní i dávné justice přenesená do pohádkového tématu vás jistě pobaví. Divadelní hru Kat a blázen budete moci shlédnout v 11:30 nebo v 15:00 hod.

U Fábuly si akci užijí malí i velcí

Jaké aktivity čekají na velké děti?

Program Tortura vesele a hravě, Únikovka „Útěk ze žaláře“, Šifrovaná pro velké, Hlavolamy pro velké, Střelba z kuše

Jaké aktivity čekají na malé děti?

Mini ZOO, Šifrovaná pro malé, Hlavolamy pro malé, Dětské herny a venkovní hřiště

Jaké aktivity čekají na celou rodinu?

Zážitková cesta pohádkovým sklepením, Půjčovna kostýmů, Bludiště, Tvořivé dílny, Obří společenské hry

Doprovodný program:

9:30 – otevíráme veškeré atrakce a brány parku

13:45 – Kat a blázen na nádvoří parku

18:00 – zavíráme brány parku

Podrobnosti

Zahájení:
17 Červenec-9:30 am
Ukončení:
23 Červenec-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek