Na které akce pro děti se můžete těšit?

Pohádkové bytosti neustále něco nového vymýšlejí. A akce pro děti jsou jejich nejoblíbenějším tématem. Letos si nachystaly opravdu pestrý program. Bude se kouzlit, pořádat se budou módní přehlídky a jarmarky. Ze skrýší vylezou vodníci, skřítci, ale i bytosti u dětí nejoblíbenější – princové a princezny. Budeme hodovat a těšit se muzikou od kapel folkových, country, ale i pop-punkových. Svoji akci si najde prostě úplně každý. Programy určené dětem i dospělým vám nikdy nezkazí nepřízeň počasí. Jak jistě víte, Fábula pořádá akce jak venku, tak pod střechou. Díky těmto kulturním programům se stane váš rodinný výlet jedinečným zážitkem, kdy vám celodenní zábavu zajistí spousta atrakcí parku Fábula a k tomu všemu báječné kulturní akce.

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Prázdninový rej – Faktor

24 července-9:30 am - 30 července-6:00 pm

hitrádio Faktor

Zveme Vás na tradiční prázdninový rej s rádiem Faktor, který pořádáme již několikátou sezónu. Ani letos tuto zvyklost neporušíme a budeme se celý týden bavit a zážitkový park bude patřit hlavně malým i velkým dětem a pohádkovým bytostem.

prázdninový rej
prázdninový rej
prázdninový rej

Zábava, soutěže a módní přehlídky

Každý den pro Vás bude připraveno velké množství soutěží a zábavy. Hlavním bodem se stane moderovaná módní přehlídka nejen dětí, ale i pohádkových bytostí. Ty se na ni moc těší a už začali velké přípravy. Pokud nevíte o, co jde, tak Vám trochu poodhalíme zákulisí. Každá z našich pohádkových postaviček si rozmyslí, kým by chtěla být a za toho se převlékne. Módní kreace, které z toho vzejdou jsou někdy dech beroucí.

Ježibaba se chce neustále přeměnit na princeznu, bohužel ani krásné šaty nebo zlatovlasá paruka jí k tomu nepomohou. A co teprve čert, který se rozhodne být vodníkem? Sami víte, jak to může dopadnout – voda a oheň to nejde dohromady.

Děti to budou mít trochu jednodušší, protože si mohou vypůjčit kostýmy v půjčovně, zúčastnit se přehlídky a pokusit se být vyhlášeny jako nejhezčí model. Pokud se jim to podaří, odnesou si pěknou odměnu.

rej Faktor

Stálé atrakce a volnočasové aktivity

Na prázdninovém reji nepřijdete o stálý program. Očekávat Vás bude kouzelník Kelly, který Vás pošle na cestu plnou nástrah a úkolů v tajuplném pohádkovém sklepení a zámeckém bludišti. Prohlédnete si a zahrajete obří společenské hry. Ve tvořivých dílnách si vyrobíte nějaký originální dárek a nakonec se pokusíte uniknout ze žaláře v nové únikové hře.

Většina atrakcí je rozdělena podle obtížnosti na lehčí pro malé návštěvníky a složitější pro odrostlejší děti a dospělé.

Nebojte, se během prázdninového reje s Faktorem se u nás určitě nudit nebudete.

Těšíme se na Vás 🙂 a nezapomeňte – ve sklepení neprší 🙂

přehlídka
přehlídka

Program:

  • 9:30 – otevíráme brány parku a veškeré atrakce
  • 11:30 – divadelní představení
  • 15:00 – módní přehlídka dětí
  • módní přehlídka pohádkových bytostí a vyhlášení nejkrásnějšího modelu
  • 18:00 – zavíráme brány parku a veškeré atrakce

Celý den mnoho soutěží s rádiem Faktor.

Faktor

Podrobnosti

Zahájení:
24 Červenec-9:30 am
Ukončení:
30 Červenec-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipoou

Ptáte se, proč park pro děti pořádá festival minipivovarů, vepřové hody a podobné kulturní akce? Fábula není přece určen jenom dětem, ale i dospělým. Ať už jste novopečení rodiče nebo máte mezi svými blízkými puberťáky, či vnoučata, vy všichni se u Fábuly báječně pobavíte třeba právě na burčákobraní.  Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. A tak právě stálé atrakce, ale i doprovodné programy a akce jsou navrženy tak, aby naplnily očekávání návštěvníků všech věkových kategorií. Kde jinde si budete moci osobně pohovořit s Pavlem Trávníčkem? Kde jinde se vaše mladší děti vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru, mezitím, co vy si pochutnáte na zabijačkových specialitách a odpočinete si u příjemné muziky? No přece u Fábuly. Kouzlo kulturních akcí pořádaných pohádkovou říší Fábula je také v tom, že se odehrávají v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Tedy nikdy zde nebudete čekat v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Nic nemusíte rezervovat a o připravený program nepřijdete, ať prší nebo je horko. Pořadatele akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro vás i vaše děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, užijete si akcí venku pod širým nebem.

Víte, že park Fábula vznikl v prostorách bývalého okresního soudu?  A že krčma U Loupežníka kdysi sloužila jako vycházkový dvůr pro vězně? I to, že úniková hra se odehrává v pravých vězeňských, zcela původních celách? Přijďte si užít akci, kterou jste si vybrali, věříme, že si z ní odnesete nezapomenutelné zážitky.

Odběr novinek