Načítám Akce

« All Akce

Kouzla a čáry magistra Kellyho

7 srpna-9:30 am - 13 srpna-6:00 pm

magistr Kelly

A zase ten Kelly!!!!!

Všichni máme rádi svět kouzel, tajemna a magie. Všichni přemýšlíme, jaké by to bylo umět kouzlit a přičarovat si to po čem nejvíce toužíme. V dobách magistra Kellyho si lidé mysleli, že je to možné. A ruku na srdce i dnes doufáme, že některá kouzla a čáry opravdu fungují.

Pokud se o tom chcete opravdu přesvědčit a také si chcete vyzkoušet kouzlení pod vedením samotného Kellyho, navštivte v srpnovém týdnu Rodinný zábavní park Fábula. Zažijete tu mystickou atmosféru plnou tajů a překvapení.

nádvoří
nádvoří

Kouzla a čáry

Samotný Kelly se uvolil, že u nás v průběhu letní sezóny stráví dva týdny, jeden v červenci a v srpnu. Na jeho návštěvu se vždycky moc těšíme, protože nám předvádí nová kouzla a některá nás i nechá vyzkoušet. Protože je velmi tajemný, nikdy nevíme, kde ho právě potkáme. Pohybuje se po celém areálu Fábuly. Musíte si dávat velký pozor, kde se zrovna objeví. Narazit na něj můžete úplně všude, na nádvoří i v zahradě. Když ho potkáte, snažte se ho přemluvit, aby i vás zasvětil do kouzlení. Nemusíte ho dlouho přemlouvat. Kelly je v podstatě moc hodný a hlavně ješitný a tak se rád podělí o nějaký čarovný trik.

kouzelník

Stálý program zážitkového parku

Nepřijdete ani o ostatní atrakce zážitkového parku. V pohádkovém sklepení se setkáte s živými pohádkovými bytostmi, hlavu Vám zamotají hlavolamy a hádanky, správnou cestu budete muset najít v bludišti s kvízem a překážkami a zahrajete si obří společenské hry. A to není vše. Ve tvořivých dílnách si můžete vyzkoušet svoji kreativitu nebo máte možnost zkusit jaké to je být loutkohercem obřích marionet. Naprostou novinkou je úniková hra, celá se odehrává v autentických celách, které zůstaly zachovány po bývalém Okresním soudu. Čekají na Vás divadelní představení, vyzkoušení pohádkových kostýmů a další volnočasové aktivity.

bludiště
tvořivé dílny

PROGRAM

 9:30 – otvíráme brány parku a veškeré atrakce
11:30 – kouzelnická show
15:00 – kouzelnická show
18:00 – zavíráme brány zábavního parku

Po celý den magistr Kelly a jeho kouzla.

Podrobnosti

Zahájení:
7 Srpen-9:30 am
Ukončení:
13 Srpen-6:00 pm

Pořadatel

Pohádková říše Fábula
Telefon:
608 601 500
Email:
info@skritek-fabula.cz
Webová stránka:
www.pohadkova-rise.cz

Místo konání

Pohádková říše Fábula
Masarykova 362
Kamenice nad Lipou, Vysočina / Jižní Čechy 394 70 Česká republika
+ Google Mapa

Odběr novinek